Dachy i pokrycia dachowe

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

19 kwietnia 2018, 10:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że blachówka gontopodobna http://powrotlegendytilcor.pl/dachowka-gontop odobna.php sprawdza się świetnie. Jest bardzo wytrzymała a do tego bardzo ładnie się prezentuje. Moim zdaniem warto w to zainwestować, mam takie pokrycie na swoim domu i jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2018, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

A moim zdaniem dachówka będzie najlepszą opcją jeżeli chodzi o estetykę, trwałość oraz jakość wykonania będzie w jej przypadku zdecydowanie zadowalająca. Tym bardziej wybierając sprawdzonych producentów jak Braas, gdzie dachówki są barwione w masie, zabezpieczone przed zabrudzeniami i o jednej z najniższych wskaźników wnikania wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo profesjonalna oferta zadaszeń dostępna jest w ofercie pc partners http://www.pcpartners.pl/oferta/daszki-i-zadaszenia/

Zgłoś | Cytuj | Link

1 maja 2018, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pełny dach z jednej fachowej ręki od Braas i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolony z ogólnego efektu estetycznego, izolacji cieplnej i otrzymanych gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2018, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli szukasz solidnej firmy z okolic Zielonej Góry, Sulechowa i Nowej Soli, która pomoże Ci nawet w najbardziej wymagających remontach to odwiedź http://www.budownictwo-budrem.pl . Dokładają wszelkich starań, aby ich renoma była podparta nieustannym zaangażowaniem, wykorzystaniem najlepszych materiałów na rynku – jednocześnie z pomocnym nastawieniem do każdego Klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2018, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłem na dach z jednej fachowej ręki wybierając dachówkę, akcesoria dachowe oraz certyfikowanego dekarza od Braas. Co złożyło się na piękne i dokładnie wykonany dach z dodatkową gwarancją systemową na okres 15 lat i dotyczącą każdego elementu dachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2018, 15:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli budujesz dom to na pewno przyda Ci się ten artykuł http://industry24.pl/dach-spadzisty-czy-plask i/ o wyborze dachu. Dzięki niemu poznasz zalety dachów płaskich i spadzistych, bo dużo osób ma problem z wyborem tego. Poza tym wybór pokrycia też jest ważny, ale tutaj jest tylko jedna opcja i jest to dachówka ceramiczna.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2018, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

loan for bad credit web loan no credit check loans with monthly payments 100 approval loans

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A szukając odpowiedniego pokrycia na dach sprawdź propozycję od Braas maja 23 modele dachówek w tym dodatkowo 2 modele blachodachówki panelowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2018, 20:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo interesująca jest blachodachówka Quadro o profilu płaskim, która jako jedyna na naszym rynku wykonana jest w takim stylu i prezentuje się naprawdę pięknie. Warto więc ją sprawdzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >