Dekarz ze znaj. języka ang do Holandii

« Powrót do grupy: Robimy dach

10 sierpnia 2011, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Poszukujemy dekarzy z doświadczeniem, znajomością j. angielskiego oraz prawem jazdy!!!

Przyjazd do Holandii: 34 tydzień 2011r.
Rozpoczęcie pracy: 35 tydzień 2011r.

Praca na 1 miesiąc, z możliwością przedłużenia umowy.

Warunki pracy:

Ok. 40 h pracy / tydzień

Stawka: ok. 11,50 - 12,50 Euro brutto / godzinę (do ustalenia przez Pracodawcę, w zależności od doświadczenia)

Zakwaterowanie: gwarantowane przez Pracodawcę, opłacane 70 Eur / tydzień przez pracownika

Ubezpieczenie: gwarantowane przez Pracodawcę, opłacane 24,95 Eur / tydzień przez pracownika

Praca będzie polegać na kładzeniu dachówki, papy dachowej, bituminu, pokrywaniu dachu, zdejmowanie starego dachu, przygotowanie do kładzenia nowego dachu.
Wymagania

* doświadczenie w pracy na stanowisku dekarza
* dobra znajomość j. angielskiego, mile widziana również znajomość j. niemieckiego (znajomość języka jest weryfikowana rozmową z naszym konsultantem)
* posiadanie prawa jazdy
* chęć pozostania w pracy na dłuższy czas
* brak lęku wysokości
* zabranie ze sobą własnego sprzętu tj. młotek, kask, buty robocze
* mile widziany certyfikat VCA

CV prosimy wysyłać na adres: holandia@eurowork.net.pl
Tel: 32 258 05 64

Prosimy o zgłaszanie się tylko i wyłącznie osób które znają język angielski!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2020, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Może najpierw na kurs?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2020, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja własnie poszedłem na kurs angielskiego, bo miałem pojechać do firmy w UK - nowy oddział. No i byłem w AKADEMOS https://www.akademos.edu.pl/szkolenia-jezykow e/dla-branzy-budowlanej/. Tam mają specjalny kurs dla branży budowlanej, gdzie oprócz podstaw uczyłem się także języka branżowego, polecam serdecznie, teraz w Wielkiej Brytanii nie mam problemu z porozumieniem się.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2022, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa, że póki co ja jeszcze niestety nie znam języka niemieckiego i liczę na to, że kiedyś w końcu się go nauczę. Zresztą sam nawet niedawno czytałem o tym czy nauka języka niemieckiego jest trudna. Zdecydowanie kliknij tutaj gdy także chcesz coś więcej o tym wiedzieć.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2022, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Piszesz, że nie znasz jeszcze niemieckiego to może wystarczyłaby Ci dobra inspiracja albo motywacja do nauki? Jak nie wiem jak się do tego zmotywować to polecam tą stronę internetową gdzie znajdziesz kilkanaście sposobów na zmobilizowanie się do nauki https://efc.edu.pl/aktualnosc/jak-zmotywowac-sie-do-nauki-16 -skutecznych-sposobow-dla-uczniow

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 listopada 2022, 09:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Umiejętność posługiwania się językami obcymi jest bardzo ważna, wielu pracodawców zwraca na to ogromną uwagę. Zainteresowanym tematem polecam sprawdzić artykuł na stronie http://maxmania.pl/nauka/czym-polega-nauka-je zyka-obcego-native-speakerem/ .

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2023, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W dużej mierze sama znajomość języków obcych na pewno się przydaje i nie wiem czy kiedykolwiek mieliście okazję zapoznać się z językiem rumuńskim. Akurat ja chcę powiedzieć, ze to właśnie w artykule https://turbotlumaczenia.pl/blog/jezyk-rumuns ki-od-podszewki-dlaczego-jest-tak-roznorodny/ doskonale na ten temat napisano.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...
  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 353 Grupa: Robimy dach Najlepiej jest poznać opinie użytkowników ponieważ bardzo często problemy moga pojawiać się po kilku latach w przypadku dachu. Ja jestem dużym zwolennikiem wybo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >