Dekoracje

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

27 lipca 2015, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Fuga z brokatem? pierwsze słyszę;D chętnie bym zobaczył, jak macie zdjęcia to dawajcie;D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2015, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o Stylowych i ciekawych dekoracjach do urządzenia mieszkania to warto zerknąć również na www.Quadre.pl gdzie znajdziecie naprawdę szeroki wybór i zdecydowanie nizsze ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2015, 15:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie łazienka powinna być dobrze wykończona. Jeśli zadbamy każdy najmniejszy detal, dobierzemy kolorystycznie gniazdka, to wszystko powinno dobrze wyglądać, a przede wszystkim służyć przez długi czas. Czegóż chcieć więcej? Ja ostatnio kupiłem kontakty simon, takie jak tu: http://www.egniazdka.pl/basic-modul-kontakt-simon-c-1_9.html i muszę przyznać, że bardzo dobrze wyglądają i udało mi się dobrać podpowiadani kolor.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:28
Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2015, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka to również kwestia gustu i tylko od nas zależy w jaki sposób ją urządzimy. Jeżeli nie macie żadnego pomysłu to oczywiście służymy radą i pomocą na forum,właśnie od tego jesteśmy.


www.Pracownia2p.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 19:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A co myslicie o pomysłach, które sa zawarte w tym artykule: http://www.stylowewnetrza.org.pl/blog/przedstawiamy-5-akceso riow-ktorymi-odmienisz-swoja-lazienke-ranking/? Mi się wydaje, że proponowane pomysły sa bardzo ciekawe!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 sierpnia 2015, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli mowa o dekoracjach oraz ozdobach do domu,to polecam zerknąć na www.DoOzdabiania.pl gdzie znajdziecie naprawdę szeroki wybór w rozsądnych cenach:)

Ten post był edytowany przez DoOzdabiania.pl dnia: 7 sierpnia 2015, 09:32
Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2015, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A może sztukateria ? Pasuje nie tylko do klasycznych wnętrz. :) Czy to będą listwy ścienne, przypodłogowe
, sufitowe, panele dekoracyjne 3D, dekory własnego pomysłu, każde na pewno urozmaicą wnętrze :) Do tego możliwość ich malowania daje ciekawe możliwości :)





Ten post był edytowany przez Ekspert Sztukaterii WMB dnia: 25 września 2015, 09:37
Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 16:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oryginalne i stylowe dekoracje w niższej cenie znajdziecie również na www.DoOzdabiania.pl zapraszamy serdecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2015, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy urządzania wnętrza trzeba zwrócić uwagę na wiele elementów. Jednym z ważniejszych jest dobór dodatków i akcesoriów. Odpowiednie gniazdka elektryczne, progi , listwy wyglądają razem bardzo dobrze. Jakby ktoś chciał to polecam taki sklep: www.egniazdka.pl

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 20:26
Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2016, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza sie,dobór dodatków czy pojedynczych akcesoriów ma duże znaczenie w kwestii wyglądu całości naszego mieszkania,ja zawsze staram się stawiać na to co oryginalne i sprawdzone,co będzie ozdobą przez lata,jak stylowe tapicerowane meble.


www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 420

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >