Designerskie wykończenie sufitu

« Powrót do artykułu: Designerskie wykończenie sufitu | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 maja 2015, 21:26

Zgadzam sie: good 0 bad

oo tak, ja mam taki piękny sufit z www.sufitywarszawa.pl :) wystarczy trochę poszperać w internecie i można znaleźć takie cuda:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukacie czegoś estetycznego i eleganckiego to polecam sufity napinane. Na sufity.net.pl mozna zobaczyć galerię. Niektóre aranżacje są naprawdę świetne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2015, 09:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik deskorolkarz napisał: Jeżeli szukacie czegoś estetycznego i eleganckiego to polecam sufity napinane. Na sufity.net.pl mozna zobaczyć
galerię. Niektóre aranżacje są naprawdę świetne.

całkowita racja. sam posiadam takie. bardzo zadowolony z takiego sufitu podwieszanego bo ukrył mi kable w pokoju. super naprawdę.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2017, 13:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W Sosnowcu firma Mirror Grup też wykonuje bardzo ciekawe aranżacje. Mały sufit w łazience zrobili na prawdę szybko i całkiem w przyzwoitej cenie. Śmiało można polecać!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 czerwca 2018, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

designerskie oznacza mocno różne od tradycyjnego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2018, 00:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Z reguły tak, ale to też trzeba lubić. I na taki sufit można sobie pozwolić w przypadku kiedy mamy wysokie pomieszczenie. Ja jestem bardziej tradycjonalistą i zrobiłem po prostu białą, gładką powierzchnię pomalowaną duluxem 'idealny sufit' bo to jest sprawdzone rozwiązanie, pewne i bez ryzyka

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2018, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie oznacza to sufit podwieszany plus do tego oryginalne, designerskie oświetlenie w postaci chociażby halogenów ledowych. Wtedy jako całość bardzo dobrze się prezentuje.

www.MebleTeo.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 270

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >