Dobra wyciskarka do soków

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

28 kwietnia 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Rozglądam się za wyciskarkami z wyższej półki, przeszukałam wiele stron, bylam zdecydowana na philipsa, ale bratowa poleciła mi matstone'a z www.sokowo.pl, czy ktoś z Was może go posiada? Zastanawiam się własnie miedzy tymi dwoma i nie mogę sie zdecydowac...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy obecnie ten model wyciskarki Sany:


Nie była taka tania, raczej jest to sprzęt dostępny jedynie przez internet. Kupowaliśmy tutaj;
https://www.eujuicers.pl/wyciskarki/wyciskark i-jednoslimakowe

Niemniej jak na razie wad wyciskarki nie widzę żadnych. Soki są smaczne, gęste i mętne. Wyciskarka łatwo się czyści, nie zajmuje tyle miejsca co nasza wcześniejsza sokowirówka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2017, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Wyciskarka to świetna sprawa, ostatnio taką kupiliśmy z żoną i teraz ciągle pijemy soki z czego się da!

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2017, 19:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba ta wyciskarka z Tanake https://www.tanake.com.pl/sklep/wyciskarki-do-cytrusow/wycis karka-do-cytrusow-s40
Daje radę na pewno. A i wygląda bardzo masywnie

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2017, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę skorzystać z tych porad. Mam w planach zakup wyciskarki do owoców.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 czerwca 2018, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dosyć długo poszukuję sprawdzonej wyciskarki i ostatnio postanowiłam zaczerpnąć informacji z internetu. Trafiłam na ciekawy wpis na blogu: http://mksalwernia.pl/ i powiem Wam, że chyba już jestem zdecydowana. Co myślicie o pozyskiwaniu takiej wiedzy z sieci?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka wyciskarka do soków to dobra rzecz, też muszę taka kupić, co prawda u nas w domu najwięcej idzie wody, najczęściej warszawskiej kranówki ale na sok chętni też się znajdą

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiłam fajną wyciskarkę jakiś czas temu od Zelmera i spisuje się doskonale. Nie jest to najtańsza rzecz, ale gdy decydujemy się już na zakup czegoś takiego, to zdecydowanie warto przeznaczyć trochę więcej i mieć spokój, oraz porządny sprzęt dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2021, 07:41

Zgadzam sie: good 0 bad

tadalafil citrate tadalafil pah tadalafil troche

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2022, 17:57

Zgadzam sie: good 0 bad

www.candipharm.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 302

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >