Docieplanie ścian od wewnątrz

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

12 czerwca 2014, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A gdybyście państwo mieli problem przy docieplaniu dużych bloków i wieżowców z ornitologami i ekologami, to zapraszam do skorzystania z oferty Eko-Expert, zajmującej się specjalistycznymi ekspertyzami i wydawaniem opinii w tej dziedzinie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2014, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik dong napisał: Witam,

Na razie
myślałem o 5 cm wełnie lub styropianie.



Z góry dziękuję za wskazówki.

Ocieplenie pomieszczeń od środka jest dość problematyczne. Dobrym rozwiązaniem byłaby ekspertyza przez specjalistę na miejscu lub specjalistyczne wyliczenia cieplno-wilgotnościowe. Wybór samej grubości ocieplenia powinien być ściśle powiązany z parametrami technicznymi danego materiału termoizolacyjnego, w tym współczynnikiem przewodzenia ciepła.
e-rzecznik Knauf Therm

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2019, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Całe szczęście, nasza spółdzielnia http://www.zodiakrzeszow.pl/ zawsze zajmuje się tego typu kłopotami. Są w stanie zamówić wszelakich fachowców, chociażby ostatnio wezwali tych od ocieplania!

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2020, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli postawimy na izolację dyfuzyjnie otwartą, np. multipor, to nie będzie problemów z wilgocią. Izolacja wewnętrzna jest najlepszym sposobem izolowania już istniejących budynków!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2020, 13:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie interesuje konkretnie zakup izolacji akustycznej, ponieważ zaczynamy remont naszego studia nagrań. W pobliżu są domy mieszkalne i trochę sąsiadom przeszkadzają nasze dźwięki wydobywające się na zewnątrz. Szukając jakiejś dobrej hurtowni w internecie, trafiłam na firmę, która zajmuje się sprzedażą takich produktów https://sklep.centrumizolacji.com.pl/ . Oferują K-FONIK SYSTEM, a taka izolacja nadawałaby się idealnie do naszego projektu. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2021, 07:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Natryskowe izolacje termiczne to system ociepleń który coraz bardziej zyskuje na popularności. Jeżeli szukasz dobrej firmy, która wykona dla Ciebie ocieplenie pianą PUR to ja miałem okazje korzystać z usług https://www.starkbud.pl i wywiązali się znakomicie z powierzonej im roboty.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2021, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, że bardzo dobrym rozwiązaniem jest docieplenie pianą PUR. U nas zdało to egzamin w stu procentach. Ważne jest jednak to, żeby wybrać naprawdę profesjonalną firmę, która specjalizuje się w takich usługach. U nas zajęła się tym firma Izolmax https://www.izolmax.pl/piana-pur/ i serdecznie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2022, 07:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Grunt to zdecydować się na dobrej jakości styropian Teraz naprawdę są takie technologie i parametry, że wybór styropianiu jest najlepszym rozwiązaniem. Miejcie również na uwadze, że to znacznie tańszy materiał niż wełna.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2022, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy ktoś z was korzystał z pomocy firmy, która oferuję sprzedaż takiej piany do samodzielnego natrysku, w stylu dwuskładnikowego systemu PUREX BOX https://www.polychem-systems.com.pl/product/p urex-box-piana-natryskowa-samodzielnej-aplikacji/#/produktow y/25/pl ? Ostatnio musiałem dużo pracy wykonać sam i takie rozwiązania byłyby idealne. Ktoś testował?

Ten post był edytowany przez Michał Wawa89 dnia: 22 marca 2022, 08:41
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki tynk? Liczba postów: 754 Grupa: Robimy izol... Nie mam doświadczenia w tej dziedzinie. Nie będę mógł za bardzo pomóc.
  • Usterka przy ociepleniu bloku. Liczba postów: 6 Grupa: Robimy izol... Tynk na ociepleniu – pierwsza usterka. Gdy na ścianie pojawia się siatka pęknięć odwzorowująca układ płyt styropianowych, to jest to ... webmailer ionos
  • Wełna czy styropian? Co będzie lepsze? Liczba postów: 8 Grupa: Robimy izol... To ja podpowiem wam, że w miejscach trudno dostępnych sprawdzą się ocieplenia metodą wdmuchiwania granulatu celulozy i wełny. Tu sobie więcej o tym poczytajcie,...
  • Suprema Liczba postów: 367 Grupa: Robimy izol... A może warto zastanowić się tutaj nad izolacją natryskową? To bardzo dobre i zarazem praktyczne rozwiązanie,wystarczy wybrać tylko firmę która się tym zajmie. W...
  • Jakiej firmy styropian-ocieplenie budynku Liczba postów: 24 Grupa: Robimy izol... Najlepiej kierować się jakością i parametrami. Na pewno nie należy kupować styropianów producentów chwalących się najniższymi cenami, gdyż mogą one nie mieć odp...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 150

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >