Domy jak z bali

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

22 kwietnia 2015, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dwóch lat mieszkam w drewnianym domu i na nic innego zdecydowanie bym go nie zamieniła! Jest ciepły, przytulny. Największym plusem jest to, iż daje ciepło zimą a chłód latem, nie trzeba go w porównaniu do murów długo nagrzewać, a mroźne wieczory przy kominku i ciepłej herbacie to najlepszy relaks dla nas, osób przepracowanych... Współpracowaliśmy z firmą domyjakzbali.pl i jesteśmy bardzo wdzięczni za staranność i komfort jaki nam zapewnili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 kwietnia 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Domy z drewna są zawsze cieplejsze. Mam nadzieje, że w Polsce będzie więcej takiego budownictwa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2015, 13:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Do ogrzewania domów z drewna najlepiej nadaje się powierzchniowe ogrzewanie podczerwienią.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

myślę, że niebawem domy drewniane staną się jeszcze bardziej popularne, ja sam zdecydowałem się na taki dom u http://www.partner.szczecin.pl/ jestem bardzo zadowolony z wyboru

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 21:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podoba to, ze domy drewniane zdobywaja coraz większą popularność. Ja sam przygotowuję się do postawienia takiego na swojej działce, ale jeszcze się waham nad wyborem ostatecznego projektu z oferty firmy Apis S.A.. Mam już swoje dwa typy spomiędzy których muszę wybrać jeden.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2016, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze się zastanawiałem jak działają te domy ekologiczne i zawsze myślałam ze sa chłodniejsze ale mój znajomu 5 lat temu wybudował taki dom i zawsze jak u niego byłem w zimę przy -25 stopniach mrozu było jak w ulu..dla tego teraz i ja po ślubię z żoną budujemy taki domek z firmą http://www.its-koszalin.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 grudnia 2016, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam kiedys myslalem zeby cos takiego sobie zrobic, zastanawiam sie jednak nad tradycyjnym domem ale drewnianym czytam na razie o szczegolach na stronce firmy WascoVilla i chyba w przyszlym roku ich wezme do montażu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2017, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No myślę ze domu z drewna to fajne rozwiązanie i wygląda jeszcze piękniej.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2017, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom drewniany zbudujecie mając drewno z http://tartakjasienica.pl/ super sprawa. Każdy coś dla siebie znajdzie. Drewno nowoczesne, dobrej jakości, dopasowane do takich właśnie konstrukcji.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać, że takie domy wyglądają bardzo interesująco i raczej kojarzą mi się z domkami nad jeziorem, ale to bardzo pozytywne skojarzenie :)

http://zrbwieczorek.pl/

Ten post był edytowany przez Endy76 dnia: 23 czerwca 2017, 11:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >