Drewniana podłoga w sypialni

« Powrót do artykułu: Drewniana podłoga w sypialni | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 września 2015, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłogi wykonane z prawdziwego drewna nie tylko są trwalsze od swoich zamienników ale także nadają wnętrza tego niepowtarzalnego uroku. Jestem zachwycona tą podłogą bo sama ją mam za namową Pań z biura projektowego Project-Art, które serdecznie polecam. Rozwiązanie sprawdza się idealnie przy 3 kotach jakie posiadam-podłoga niezarysowana!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 09:33

Zgadzam sie: good 0 bad

drewniana podłoga zawsze się sprawdza w każdym wnętrzu, ona nadaje takiego ciepła moim zdaniem. Sama mam w salonie i w sypialni drewno położone z baltic wood i nigdy bym nie zamieniła tej podłogi na inną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2015, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik EwkaSojka napisał: drewniana podłoga zawsze się sprawdza w każdym wnętrzu, ona nadaje takiego ciepła moim zdaniem. Sama mam w salonie
i w sypialni drewno położone z baltic wood i nigdy bym nie zamieniła tej podłogi na inną.


Podłoga wręcz "tworzy" wnętrze, dlatego najpierw podłoga, a potem cała reszta do niej dopasowana oczywiście. Też mam baltic wood i doskonale rozumiem Twój zachwyt. Podejrzewam, że takie uczucie wywołuje każda drewniana połoga.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lipca 2016, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Katia doskonale napisane, ze podłoga tworzy wnętrze, drewno nadaje takiego wyraźnego charakteru pomieszczeniom, ze to jest niesamowite. Pokój gdzie lezą panele na przykład, a tam gdzie jest drewno to jest jak Niebo a Ziemia jak dla mnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2016, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Trudno się z tym nie zgodzić i odpowiednio dobrana podłoga,jej rodzaj- faktycznie stworzy klimatyczne oraz oryginalne wnętrze,wiec bardzo ważny jest jej odpowiedni dobór. Co powiecie o podłodze wykonanej z kamienia naturalnego,podoba Wam się takie rozwiązanie?

Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 sierpnia 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

W sypialni czy w salonie w/g mnie doskonale sprawuje się parkiet dębowy, sam taki posiadam z firmy http://parkietwarszawa.pl jednocześnie mi wszystko montowali i jestem jak najbardziej zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2016, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga z naturalnego drewna,powiedzmy sosnowego lub bukowego to naprawdę bardzo dobry pomysł,będzie to coś trwałego i solidnego na lata. Jedyny minus to pastowanie takiej podłogi aby zawsze miała idealny blask.

www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2016, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam w sypialni u siebie podłogę dębową i to był strzał w dziesiątkę. Montażem zajęła się firma www.ardi.com.pl o nic nie mogłem się przyczepić.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 września 2016, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem jak najbardziej za, połoga z naturalnego drewna znakomicie sprawdzi się w każdym wnętrzu, w sypialni oraz salonie czy przedpokoju. Jedyne co trzeba zrobić to odpowiednio ja zaimpregnować i wybrać dobry gatunek drewna. Dąb kub sosna będą jak najbardziej wskazane.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2016, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

My już mamy podłogi skończone teraz pozostało jakoś ściany ozdobić, przeglądam tutaj https://ajzo.pl obrazy drukowane, w ramach mam kilka swoich typów, co pasuje w/g was do salonu?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 521

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >