Drukarka - jaką wybrać ?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 września 2018, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie. Przymierzam się do zakupu drukarki do biura. Jaką z tych drukarek byście polecili https://www.sferis.pl/drukarki-2182 ? Głównie drukowane będą dokumenty czarno-białe.Co mi polecacie ze swojej strony ?

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 5 września 2018, 22:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2018, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wybrałem drukarkę marki Canon. Jest ekonomiczna, wydajna i posiada dobrą kulturę pracy. Tusze do niej także można znaleźć w dobrej cenie np. na www.darodruk.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2018, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam LaserJet jedna z nowszych drukarek HP i do użytku mojej małej firmy sprawuje się idealnie ;) Nawet szkoda, ze mało drukuję w niej bo jest mega wydajna i zajmuje niewiele miejsca. Nawet w rankingu drukarek https://zakupowy.expert/ranking/ranking-druka rek-laserowych,323 zajmuje pierwsze miejsce. Kolega ma drukarkę Brother i czasem mu się wiesza ale generalnie jest bardzo fajne, a drukuje dziennie około 100 dokumentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2018, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja od siebie polecam brothera. Super się sprawdza, od wielu lat lubię tę markę w kwestii drukarek i skanerów ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2018, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam dzierżawę i wynajem kserokopiarek w Warszawie. Są idealne dla biura

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2018, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o takich tanich zamiennikach tuszy http://www.tanie-tusze.net/378-tusze-do-broth er-lc-985 Są kilkukrotnie tańsze od oryginałów, a z tego co słyszałem, spisują się bardzo dobrze. Jeśli faktycznie tak jest, to chyba nie ma sensu przepłacać...

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2019, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W moim przypadku nie trzeba było się zastanawiać ponieważ brat pracuje w firmie z takimi sprzętami więc zna się na tym i wybrał dobrą drukarkę. Na tusze do drukarki hp posiada zniżki pracownicze także w naszym przypadku drukarka atramentowa okazała się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 września 2019, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim określ jaki typ tej drukarki jest Ci potrzebny. Ja mam laserową i bardzo sobie chwalę, co do marki to mam HP i śmiało mogę Ci polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2019, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsze drukarki brother, dużo na swoim drukuję i nie ma problemu, szybko, cicho, tuszy bardzo dużo do wyboru, chocia ja regularnie kupuję jedną markę activejet, najlepsza

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2019, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

A do czego potrzebujesz? Drukarki nie są szczególnie drogie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Trening w domu Liczba postów: 19 Grupa: Trudne tema... Motywacja to mit dyscyplina to prawda. Ochotę na trening mam może raz na kilka tygodni albo po jakiejś przewie a tak to idę bo samo się nie zrobi. Można ewentua...
  • Czy umiecie ze sobą rozmawiać ? Liczba postów: 45 Grupa: Trudne tema... Taka rozmowa z samym sobą jest zawsze najtrudniejsza, ponieważ to najtrudniej właśnie przed sobą przyznać się, że pojawia się jakiś problem. Bardzo często dotyc...
  • Problem alkoholowy - jak walczyć? Liczba postów: 225 Grupa: Trudne tema... Dużym wsparciem będzie na pewno kontakt z psychologiem, jeśli chcemy być bardziej anonimowi to zawsze można skorzystać z pomocy psycholog online.
  • Jak motywować pracowników? Liczba postów: 74 Grupa: Trudne tema... Ergonomia miejsca pracy to dziedzina nauki oraz praktyki zajmująca się projektowaniem i dostosowywaniem środowiska pracy do ludzkiego ciała, umysłu i zdolności,...
  • Jak o siebie dbacie? Liczba postów: 1649 Grupa: Trudne tema... Czy ktoś z Was medytuje? Zastanawiam się nad tym ostatnio :)

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 256

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >