Drzwi Przesuwane

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

17 stycznia 2007, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Firma Stolarska "Sokół"
78-400 Szczecinek
Gałowo 10
tel +48 094 372 33 41
tel.kom 602 1705 17
Zachęcam do obejrzenia strony firmowej
na której znajduje się wiele zdjęć i wzorów drzwi


www.sokol-galowo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2010, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie miałem do czynienia z ta firmą i przydałoby się więcej opinii na ich temat. Może ktoś z forumowiczów u nich kupował i napisze coś więcej?

Pozdrawiam www.salon-okien.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2010, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=""]
Zachęcam do obejrzenia strony firmowej
na której znajduje się wiele zdjęć i wzorów drzwi

www.sokol-galowo.com.pl



Strona nie zachęca a wręcz odstrasza. Nawet jeżeli pominąć kiepską grafikę, to wszystko miga, grafiki fleszowe z lat 80 nie wpływają dobrze na wizerunek firmy. Czcionki niewyraźne, bezsensowne komentarze, brak konkretów. To nie jest złośliwość, lecz konstruktywna krytyka. Jeżeli robił ją 10 latek to rzeczywiście można go pochwalić.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2011, 13:53

Zgadzam sie: good 0 bad

wow ta strona sokol-galowo.com.pl jest rzeczywiście mało przyjazna.
ja osobiście polecam www.outlet-drzwi.pl
mają ekskluzywne drzwi za niska cenę, sam u nich kupiłem i jestem zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 873 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 116

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >