Drzwi balkonowe przesuwane?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

10 lutego 2011, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

styl i prostota. Ja się zgadzam. Znajoma ma taki balkon. Ale trzeba kupic coś dobrego i solidnego. Ja drzwi przesuwane mam w wejsciu do lazienki - są moimi ulubionymi drzwiami w domu, co Wy na to? Sa drewniane, na grubej drewnianej szynie i naprawdę bardzo wygodne!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lutego 2011, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie porównuj przesuwnych drzwi wewnętrznych do przesuwnego balkonu bo to dwie inne bajki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 kwietnia 2011, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, jestem w trakcie budowy domu i właśnie mam zamiar z mężem go zamknąć. Zdecydowaliśmy się już na okna w kolorze brązu (orzech) i w związku z tym drzwi balkonowe również chcielibyśmy, a raczej muszą być w tym kolorze. Bardzo nam zależało, aby drzwi były otwierane skrzydłowo na zewnątrz, jednak z powodu dużych rozmiarów (szerokość 2 m)firma, w której planowaliśmy zamówienie oznajmiła, że musimy wziąć drzwi przesuwne. Jest to spowodowane faktem, iż ramy w ciemniejszym kolorze latem się nagrzewają i mają tendencje do odkształceń w kierunku zewnętrznym. Oczywiście na upartego mogą nam zrobić drzwi skrzydłowe, ale nie dadzą nam na nie normalnej gwarancji. Co o tym sądzicie??? Inne firmy nie informowały nas o możliwych niedogodnościach. Z góry dziękuję za każdą podpowiedź :)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

budownictwo Zapomnij, ostatnio drzwi suwane ca 2,50m osuwałem i morowałem otwór na 2 pary normalnych. Drzwi suwane po jakimś czasie stały się ciężkie w suwaniu, były nieszczelne, musiały być specjalnie zabezpieczane przed złodziejami no i estetyka nie odpowiadała klientowi.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2013, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

takie przesuwane drzwi to jest fantastyczne rozwiązanie. Są praktyczne i wygodne. Chociaż znalezienie solidnego producenta to trudna sprawa,proponuje dobrze rozeznać się na rynku.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2014, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi przesuwane sa naprawdę dobrym rozwiązanie.Ważne aby były fachowo zrobione bo sa dość ciężkie a musza sie lekko przesówać.Ja mam u siebie założone drzwi z Internorm.Robione juz nową technologią.Wąska konstrukcja ościeżnicy i duże przeszklenia,progi z włokna szkalengo,potrójne oszklenie daja dobra termoizolację.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 17:56

Zgadzam sie: good 0 bad

tez uwazam, ze drzwi przesuwane to fajny pomysl a do tego ladnie to wyglada. Jesli cos nie bedzie stykalo czy drzwi beda nieszczelna to zawsze mozna uzyc izolacji. W agro-hurcie http://www.agro-hurt.pl/uszczelki-do-drzwi-i-okien jest tania i dobra jakby co

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:27
Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 22:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli coś nie styka przy oknach przesuwnych to składa się reklamacje albo za uszy przyprowadza się ekipę montującą to okno w celu usunięcia usterki. Łatanie okna w tym systemie to jak przyklejenie kół w samochodzie na gumę turbo!

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2014, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Też rozważam takie drzwi tarasowe. Super to wygląda. Sporo się naczytałem na ten temat: http://www.inoutic.pl/systemy-okienne/systemy-podnosno-przes uwne/ssytemy-podmono-przesuwne.html Nie zdecydowałem jeszcze tylko które rozwiązanie wybrać: drzwi podnośno-przesuwne czy drzwi uchylno-przesuwne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 02:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jeszcze odnośnie łatania. Mam taką sytuację, że reklamacji już nie złoże niestety :( Kombinuję w kierunku montażu uszczelek typu http://www.larkis.pl. Próbował ktoś pójść tą drogą?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... Chcąc mieć pewność co do solidnego zabezpieczenia takich drzwi warto postawić na sprawdzone systemy zabezpieczające, które łączą w sobie cechy wytrzymałościowe....
  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem warto dmuchać na zimne!
  • Parapety, ale jakie? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Do wykonania parapetu drewnianego nadaje się w zasadzie każde drewno. Jeśli zależy nam jednak na tym, aby element ten służył nam przez dłuższy czas, postawmy na...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 138 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Okna Szczecin-która firma najlepsza? Liczba postów: 306 Grupa: Montujemy o... Jeśli szukasz wysokiej jakości stolarki okiennej i drzwiowej, sprawdź ofertę GEALAN. Na ich stronie znajdziesz szeroką gamę produktów dostosowanych do różnych p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >