Drzwi do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

17 sierpnia 2011, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

No pewnie wtedy wiadomo drzwi takie sie będa nadawać a w przyszłości narzucić na nie fototapetę :D albo inny wynalazem i jest ok :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Albo w przyszłości wymienić drzwi na inne i tyle :) Będzie po kłopocie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2011, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak ale nie każdego stać na zmianę drzwi :)

Czasami gdy są w dobrym stanie lepiej już zakleić czymś szybę albo po prostu wyjąć szybę i wstawić coś zamiast.. zawsze jakaś oszczędność ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2011, 10:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak, wymiana drzwi nie jest wcale takim tanim rozwiązaniem, wiadomo skrzydła drzwiowe kosztują od 300 do 2000 zł, ale nie każdy ma od tak, taką gotówkę. Wtedy można pomyśleć właśnie nad fototapetą, albo innym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2011, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ojej no to już będzie kłopot przyszłościowy ;) Czasami można kupić od kogoś pasujące skrzydło drzwiowe za niewielkie pieniądze, tak jak zrobili to moi teściowie, skrzydła drzwiowe do łazienki i toalety nowe, nie pasowały właścicielom, moim teściom tak a poszły za 1/2 ceny ;) Interes życia :P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2011, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

hehe to tylko pogratulować :D :D

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2011, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj, ja uwielbiam takie interesy, satysfakcja jest nieziemska że się udało, co do drzwi to zdecydowanie jestem zwolenniczką przesuwnych, zaoszczędzone miejsce i też mogą być przeszklone, idealne bo dziecko nie przewraca się o nie

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2013, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że zamykane drzwi spokojnie - rozwiązanie na długi czas, przecież Twoje dziecko będzie dorastać:) A przeszklenia drzwi to dobry pomysł - i trochę prywatności i równocześnie nieco światła.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Przesuwne to oszczędność miejsca, ale fakt faktem miałam takie i po pewnym czasie szczerze miałam ich dość. Zaczęły się po prostu zacinać, okazało się, że szyny się wyrobiły i wymieniłam całe drzwi na zwykłe, skrzydłowe. Czasami najprostsze rozwiązanie okazuje się najlepsze.




www.rabatybudowlane.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To wtedy rzeczywiście robi się niewygodne i uciążliwe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 200

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >