Ekipa remontowa z Łodzi potrzebna od zaraz

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

7 grudnia 2006, 19:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam
poszukuje ekipy remontowej, która kładzie plytki, gipsuje, kładzie parkiet i maluje. Musze zrobić remont przed swietami, bo rodzinka z zagranicy sie wprosiła. Pomocy!!!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2006, 03:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Temat postu: posty na temat Rutkowski Arkadiusz i Hala Tadeusz i ich firm



wszystkich którzy chcą skorzystać z ofert firm jakie reprezentują ci Panowie Arkadiusz Rutkowski i Tadeusz Hala prosi się aby wczesniej skorzystały z postów w Polsce na temat tych w/w nazwisk oraz ich firm o nazwie "Drewstyl"sp z oo ; FUH"Partnerinwest" ; "Ekodom"sp z oo "Unibud" , "Danmar" to są firmy gdzie ci panowie są znani prosze przeczytać posty z ubiegłego roku i z tego roku z róznych miast w Polsce i dopiero potem podjąć decyzje.
Domek naszych marzeń jest teraz domkiem koszmarów i wyrzuconych pieniędzy w błoto.
Domek AB.

Powrót do góry

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2006, 00:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Aga 44 napisał: Witam
poszukuje ekipy remontowej, która kładzie plytki, gipsuje, kładzie parkiet i maluje. Musze zrobić remont przed swietami, bo rodzinka z zagranicy sie wprosiła. Pomocy!!!
WITAM .Proponujemy montaż profesjonalnych systemów alarmowych(na podstawie
bezpłatnej wyceny) oraz monitoring z przyjazdami grup interwencyjnych firmy
SOLID SECURITY.Mamy w ofercie również kamery z podglądem przez internet.W
czasie remontu/budowy A PRZED TYNKAMI WEWNęTRZNYMI wykonujemy
niezobowiązująco okablowanie pod przyszły
alarm
lub kamery.Proszę wysłać mi swój adres email ,a ja odeślę Państwu wstępną
niezobowiązującą ofertę
firmy SOLID SECURITY Andrzej, 0602475262 aprzybylski@solidsecurity.pl
.POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM ZA SPAM.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2008, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

jesli ekipa remontowa jest jeszcze potrzebna to prosze o kontakt 600-052-591

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2008, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam zapraszam do złożenia złecenia na portalu www.wielkiebudowanie.pl
w ciągu doby spewnością się nasi wykonawcy skontaktują z Państwem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2009, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to się zbłaźniłem. Wezwałem Panów że źle zamontowali mi brodzik, a okazało się, że rury Pcv nie pozwalały na moją wizję:D Wymienili w cenie i jeszcze za materiały zapłacili! SZOK. Jak ktoś chce skorzystać to proszę powołać się na „Szybkiego Harrego z bajkowego” i się pośmieją J:kontakt do nich – 512-135-701 MARCIN

Zgłoś | Cytuj | Link

3 czerwca 2009, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Proszę sprawdzić też stronkę http://www.fachowaekipa.pl. To wyszukiwarka dobrych firm i ekip remontowo budowlanych z całego kraju. Ja tam znalazłem firmy, które prawie cały dom mi wybudowały, tak więc mogę z całą sumiennością polecić.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2011, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

zobacz na b500.pl jakie mają ekipy, kilku moich znajomych miała specjalistów z tamtąd i wszyscy byli zadowoleni.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2011, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam wszystkich zapracowanych do zapoznania się z ofertą sprzedaży wysyłkowej - www.sefona.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2011, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

chcę ustrzec wszystkich przed korzystaniem z usług firmy MARBUD Mariusz Rubajczyk ze Zduńskiej Woli...szkoda czasu i pieniędzy :( nie polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja Liczba postów: 135 Grupa: Firmy budow... Fajny wątek . Naprawdę bardzo dużo się dowiedziałem. ________________________ _______________________ audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznyc...
  • Skup wierzytelności i windykacja Liczba postów: 11 Grupa: Firmy budow... Jeśli interesuje Cię temat windykacji i chcesz dowiedzieć się więcej o tzw. twardej windykacji, zapoznaj się z artykułem dostępnym na https://www.pentor.pl/fina...
  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 7 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • Budowa domu Liczba postów: 20 Grupa: Firmy budow... HMag.pl to portal dla każdego, kto chce czerpać z życia pełnymi garściami. Odkryjesz tutaj artykuły motywacyjne oraz porady, jak dbać o swoje dobre samopoczucie...
  • Zgubiłem się w papierach dotyczących rozliczeń dot... Liczba postów: 2 Grupa: Firmy budow... Zgubiłem się w papierach dotyczących rozliczeń dotacji ZUS, czy ktoś zna dobrą firmę, która może mi pomóc?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19328 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 73

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >