Ekologiczna bateria prysznicowa

« Powrót do artykułu: Ekologiczna bateria prysznicowa | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 kwietnia 2017, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zestawów pod natryski zamawiałem parę tygodni temu z hurtowni Swatt i wszystko jest z nimi w porządku. Dostarczyli terminowo, są dokładnie takie jakie na stronie swatt.pl wiszą opisy. A pewno będę z nimi teraz więcej współpracował, bo mam też więcej zleceń na różnorakie przyłączenia, głównie chodzi o technikę sanitarną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie łazienka powinna być funkcjonalna ale być też miejscem w ktorym moge sobie odpocząć. Dlatego chyba tak starałam się przy jej tworzeniu. Chciałam nawet baterie kupi c tak by pasowała. Spodobały mi się takie od KLUDI https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/. Dbająco takie szczegóły można stworzyć ładną łazienkę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2017, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W ofercie www.amperia.pl powinno znaleźć się coś dla siebie, posiadają szeroką gamę baterii wszelakich. Gdybyś jednak zakupił baterie w innym miejscu i po jakimś czasie odmówiłabypracy - nic straconego! Amperia prowadzi serwis. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro temat dotyczy baterii i generalnie akcesoriów sanitarnych do wyposażenia łazienki, to polecam zwrócić uwagę także na www.Victori.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, dodatkowo teraz można spotkać ciekawe rabaty, zapraszamy!

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakich sklepach zazwyczaj kupujecie baterie do łazienki? U nas szykuje się spory remont i zastanawiam się nad wymianą baterii. Słyszałem sporo o firmie KLUDI i zastanawiam się czy tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/lazienka/ , nie zakupić baterii do łazienki. Macie ich produkty ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 sierpnia 2017, 16:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że może was również zainteresować oferta dostępna w Łazienka-Rea -
baterie prysznicowe. Według mnie oferują bardzo ciekawe akcesoria łazienkowe, więc może i wy coś ciekawego znajdziecie dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2017, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Baterie, dodatki,wannę i prysznic kupowaliśmy w jednym miejscu. Tam jest chyba wszystko! http://swiatlazienek.com.pl A na pewno wszystko czego potrzebowaliśmy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2017, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet do prysznica warto wybrać baterie jakiejś dobrej jakosci. My zsatanawiamy sie nad marką KLUDI. Wiem, że ich produkty są solidne

Zgłoś | Cytuj | Link

2 stycznia 2018, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

A co z dodatkami do łazienki takimi jak mydelniczki, kubełki, pojemniki na papier, wieszaki na papier ? to też jest ważne przecież...Bardzo długo szukałam odpowiednich dla siebie akcesoriów pod dość nietypową glazurę i kamień w mojej łazience, dopiero w sklepie[url] www.karolewscy.pl znalazłam wszystko co mogła pasować.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 marca 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio mocno zastanawiałam się nad łazienką, mam masę różnych produktów, tym bardziej pod prysznicem. Swoją drogą polecam pastę colgate duraphat - miałam wielki problem z osadem na zębach, teraz jest zupełnie inna rozmowa - zęby są zdrowsze, bardziej białe a przede wszystkim wytrzymalsze ! https://www.apteka-melissa.pl/produkt/colgate -duraphat-5000-pasta-do-zebow-51-g,1301.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 230

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >