Elewacja domu

« Powrót do artykułu: Elewacja domu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 lipca 2015, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie uważam, żeby szara elewacja kojarzyła się z nudą. Jest bardzo elegancka i podobnie jak biała elewacja pasuje do większości domów. Sprawdzonym sposobem jest dobieranie koloru elewacji w kontraście do dachu. Jak widać na 3 zdjęciu, płytki elewacyjne wyglądają świetnie i ładnie kontrastują z odrobinę ciemniejszym dachem. Duży wybór rozwiązań klinkierowych oferuje Terca: http://www.wienerberger.pl/ceg%C5%82y-klinkierowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2017, 03:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z kolei wybrałam piękny kolor na elewację ale niedługo po tym została ona pomazana przez domorosłych graficiarzy. Na szczęście pokryłam ją wcześniej taką www.phsc.pl powłoką antygrafitti i zmyło się bez problemu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lipca 2017, 08:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj pełna zgoda, jedyne o co należy zadbać to przede wszystkim odpowiedni kolor elewacji, dzięki temu dom może wyglądać naprawdę fajnie,z reguły daje się kontrast do koloru dachu.

www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2017, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie fajnie prezentują się tynki cienkowarstwowe. Fajnie jest po prostu zakupić cały system, więc wtedy mamy kompleksowo materiał na fasadę. Mogę na podstawie własnego doświadczenia zarekomendować Foveo-Tech, mają systemy oparte i na wełnie i na styropienie. Fasada jak tylko jest wykonana przez kogoś, kto ma pojęcie o robocie prezentuje się estetycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2018, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień jest bardzo ładny i na pewno dodaje uroku, ale moim zdaniem nie warto, aby był dominującym elementem na fasadzie. Dobrej jak jest nowoczesny tynk cienkowarstwowy (np. Foveo Tech) plus właśnie jakiś dodatek typu kamień, klinkier, cegła.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2018, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie jest położy klinkier Marrakesh dust marki King Klinkier, a do tego tynk cienkowarstwowy. Wszystko jest bardzo ładnie skomponowane, dzięki pomocy architekta. Fajny sposób, aby dom nie był prostu nudny

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2018, 22:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się podoba kasna elewacja domu,bo fajne pasuje do wszystkiego

Ten post był edytowany przez kokoswa33 dnia: 24 maja 2018, 10:35
Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2018, 10:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Klinkier zdecydowanie się sprawdza i podkręca wygląd elewacji, faktycznie nie ma nudy, King Klinker ma bardzo ładne rodzaje płytek do wyboru

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2018, 15:35

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamay elewację z takiego fajnego baranka i jest ona w kolorze ciemnego kremu.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2018, 13:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zdania, że elewację - docieplenie budynków trzeba powierzyć zaufanej firmie i ja mam taką zaufaną firmę www.gut-bud.pl i nie boję się powierzyć im zlecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 321

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >