Finansowanie własnej działalności - jakie rozwiązania wybierają najczęściej przedsiębiorcy?

« Powrót do artykułu: Finansowanie własnej działalności - jakie... | « Powrót do grupy: Aktualności

24 listopada 2018, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem to coraz więcej przedsiębiorców właśnie sięga po faktoring. Sama mam kilku znajomych, którzy z niego korzystają. Też się nie dziwię, bo usługa korzystna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 listopada 2018, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Usługa w dzisiejszych czasach niezbędna

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2018, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

@Jola dokładnie, jak jest korzystna to czemu nie brać

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2022, 18:16

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda takie rzeczy są ważne, ale wydaje mi się, że również powinniśmy co nieco wiedzieć o tym jaką formę naszej działalności wybrać. Muszę dodać, że ja również niedawno czytałem na stronie http://www.adept-liceum.pl/spolka-partnerska- kto-moze-ja-zalozyc/ o tym kto tak naprawdę może założyć spółkę partnerską.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2022, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

No a ja myślę, że najlepszą formą finansowania własnej działalności jest faktoring. Dzięki niemu właściciel firmy dostaje pieniądze z faktury od razu po wykonaniu usługi. Myślę, że jest to bardzo opłacalne rozwiązanie. Pozdrawiam! :D
____
Na czym polega faktoring odwrotny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2022, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdyby kogoś interesował faktoring online, ale nie macie pojęcia, na jakie możliwości się zdecydować, to myślę, że informacje, jak i wiedza zawarta na stronie https://www.firmowakasa.pl/faktoring-online-d la-poprawy-plynnosci-finansowej-firmy/ na pewno odpowie na wiele Waszych pytań.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2022, 20:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do takich kwestii, jak faktoring dla transportu to ja w tym zakresie polegałabym na firmie transcash. Tam macie możliwość uzyskania sfinansowania faktur, jak posiadacie stałe współprace z firmami. Możecie też wszystko dużo lepiej kontrolować, bo macie dostęp do monitoringów.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 151

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >