Fototapeta w kuchni

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 listopada 2010, 15:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałbym nadać ciekawy wygląd w kuchni i zastanawiam się nad kupnem fototapety. Czy to doby pomysł? Czy fototapeta nie odejdzie od ściany pod wpływem pary i ciepła?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2010, 15:29

Zgadzam sie: good 0 bad

No też nie jestem pewna czy nie odejdzie, do kuchni raczej nie zakłada się tapet. Możesz założyć szkło laminowane, wygląda bajecznie, jak wybierzesz dobry wzór do charakteru kuchni to kuchnia wygląda fenomenalnie. Tutaj daje link do opisu: http://www.budnet.pl/Czy_szklo_laminowane_pas uje_na_dekoracje_kuchenna_Unikalne_dekoracje,aktualnosci_bud owlane,i=26684.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2010, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Z doświadczenia wiem,ze nie warto naklejac fototapety w kuchni oraz w łazience. Z czasem zacznie odchodzic pd wpływem wilgoci. O wiele lepiej zainwestowac w nietypowy kolor płytek ceramicznych.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2010, 14:59

Zgadzam sie: good 0 bad

szkło laminowane jak najbardziej, ale fototapety wykonuje się również typowo do kuchni- laminowane a materiał- jakość marki 3M (wysoka jakość), bardzo fajnie wygląda taka wstawka fototapety między dolnymi a górnymi szafkami, urozmaica wnętrze kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2010, 12:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Według moich doświadczeń fototapeta laminowana powinna trzymać sie dobrze na ścianie, neleży jednak pamietać o dobrej wentylacji, aby ograniczyć wilgoć w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2010, 14:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszych czasach dostaniesz tapety, które można bez żadnej szkody stosować w łazienkach i kuchniach. Są to przeważnie tapety winylowe na fizelinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2010, 21:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mimo wszystko w dalszym ciągu będę upierał się,ze tapeta lub fototapeta w kuchni to niezbyt dobre i praktyczne rozwiązanie. Ale może to również kwestia przyzwyczajenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2010, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie fototapet w ogóle nie jest najlepszym pomysłem do kuchni. To jest miejsce gdzie często jest wilgoć, para wodna, różne temperatury związane z gotowaniem. Bardziej trwalszym rozwiązaniem będą płytki albo ściana pomalowana dobrą farbą najlepiej zmywalną :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2011, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Czyli mamy identyczne zdanie w tej sprawie. Fakt,że fototapeta bardzo ładnie i nowocześnie się prezentuje,ale z pewnością nie w kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2011, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

O nie nie nie kuchnia to na pewno nie jest dobry pomysł na foto tapetę, moim zdaniem jej miejsce jest w salonie lub sypialni. Ja mam foto tapetę zrobiona z portretu męża z nasza córeczką w sypialni i po długim dniu w pracy wchodząc to swojej sypialni od razu zmęczenie mija :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >