Funkcjonalna drabina aluminiowa.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 marca 2014, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Może ktoś polecić jakiś konkretny produkt, bądź też markę, głównym kryterium wyboru ma być funkcjonalność, z tego powodu, że drabina w głównej mierze będzie używana przy pracach w środku, chciałbym jakąś solidną, ale jednocześnie niewielką drabinę (2 częściowa maksymalnie). Może ktoś coś polecić? Sąsiad ma coś w tym stylu firmy bodajże, ALVE i bardzo sobie chwali, zna ktoś może tą firmę i może ją z czystym sumieniem polecić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2014, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zapoznaj się z ofertą Krause System- mają drabiny aluminiowe, drewniane, regałowe, na stałe... Do wyobru, do koloru.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:08
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 czerwca 2014, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Też słyszałam, że wskazana powyżej firma jest dobra, jeśli chodzi o drabiny aluminiowe. Ja swoją drabinę kupiłam w którymś z marketów budowlanych, już nie pamiętam dokładnie którym, i jestem zadowolona - choć drabina chyba nie była wcale jakiejś dobrej firmy, bo była dość tania. Już od paru lat się sprawdza:)


________________

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:09
Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2014, 12:26

Zgadzam sie: good 0 bad

wysuwana chyba bedzie najlepsza bo jest po prostu wielofunkcyjna. Kupisz aluminiowe wysuwane w www.rusztowania-sprzedaz.pl/drabiny.html Maja naprawde duzy wybor roznych firm w atrakcyjnych cenach. Poza tym moze doradza ci tez jakis inny typ drabiny, ktory lepiej sie sprawdzi

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:10
Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2014, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak bym miał ja doradzić to sam dla siebie bym tak jak jeden z przedmówców wybrał drabiny firmy KRAUSE, są solidne i stabilne a to podstawa. Kwestia tego, gdzie je kupisz to już sprawa drugorzędna, no chyba, że boisz się podróbek to najlepiej uderzyć do jakiś sklepów, które zajmują się dystrubucją tej marki. Jak byś miał problem ze znalezieniem to spokojnie sklep internetowy DMN www.drabiny-krause.dmn.pl/ogromny wybór właśnie drabin KRAUSE.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:11
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2015, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

No cóż ostatecznie mimo wszystko wybrałem ALVE dokładnie to coś takiego faktycznie jeśli chodzi o drabiny aluminiowe to na rynku jest całkiem spory wybór, ale w ALVE przekonały mnie dwie rzeczy, po pierwsze Polski producent po drugie wysyłka online, a niestety nie wszyscy chcą wysyłać paczki tej wielkości i jest z tym problem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2015, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem każda będzie funkcjonalna i podobnej jakości,wystarczy tylko poszukać,a najlepiej zacząć od sklepów internetowych gdzie mamy zdecydowanie niższe ceny.



www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2016, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Krause chyba każdy zna i nikt nie kwestionuje ich jakości. Ale mogę również polecić polskie drabiny firmy Alve. Sam posiadam drabinę przegubową od nich Jak dla mnie rewelacja :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:09
Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2016, 23:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Drabiny aluminiowe powinny się sprawdzić podczas prac remontowych czy po prostu zawsze wtedy, kiedy trzeba się wspiąć ponad poziom podłogi :) Moim zdaniem najlepsze są te od Krause.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 2 kwietnia 2016, 21:09
Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2016, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

a ja ostatnio kupiłem drabinę firmy Bayersystem w promocji i muszę przyznać ,że bardzo dobry produkt .Wysoka jakość niska cena .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaki dobry materac wybrać? Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... A czy zapoznałeś się już może z ofertą New Hever? Jeśli jeszcze nie, to polecam zajrzeć tutaj https://new-hever.pl/ w poszukiwaniu interesujących opcji, poniewa...
  • jakie prezenty zrobić? Liczba postów: 16 Grupa: Porady i op... Czesc wszystkim, zblizaja sie swieta a ja nadal nie wybralam prezentow dla najblizszych, mam w rodzinie duzo dziewczynek, czy mozecie doradzic kosmetyki dla nic...
  • Jakie płatności online do sklepu internetowego? Liczba postów: 20 Grupa: Porady i op... Ponownie, analizując, skąd biorą się dobre opinie o salonach meblowych, warto zajrzeć na https://www.rp.pl/handel/art18894461-ska d-sie-biora-dobre-opinie-o-salo...
  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 283 Grupa: Porady i op... Dla osób poszukujących zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych, klimatyzatory split i multisplit od Aiwa mogą być interesującym rozwiązaniem. Oferują one nie t...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 248 Grupa: Porady i op... Kuchnia jest miejscem, w którym spędza się bardzo dużo czasu. W dzisiejszym świecie, kiedy gotowanie stało się tak bardzo modne, gdy kulinarne programy telewizy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19151 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 262

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >