Gabiony w ogrodzie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

10 września 2015, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie jest mało estetyczne, bo można to ładnie ze sobą połączyć i przynajmniej drutu nie ma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2015, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi te gabiony nie podobają się za bardzo. Jezeli chodzi o ogórd to w planach mam postawienie Karo od Pozbruk. Wtedy pomiędzy szczeliny posadzić np. truskawki w sezonie wyglądałoby to cudownie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Karo jest bardzo ciekawe, ale o jakie tam są szczeliny gdzie coś wsadzisz?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, ten Karo jest przecież trapezowy, może Porek myślał, że tam jest więcej miejsca(w tych wypustach) i można coś posadzić, bo widziałem już takie rozwiązania, ale akurat w tym przypadku jest tam po prostu za mało miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2015, 08:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeju pomyłka :) Chodziło mi Ergo nie wiem czemu ciągle mi w głowie siedzi to Karo, które również jest fajną propozycją. Jednak to zupełnie inna forma niż Ergo i jest ścianą osłonową, a nie murem :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

no tak, każdemu może się zdarzyć przecież :) Chyba z tych dwóch, to bardziej przypadło mi do gustu karo. Chociaż gdyby obsadzić ten drugi mur jakimiś różnokolorowymi kwiatami lub roślinami, to latem, w czasie kwitnięcia wyglądałoby to pięknie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2016, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają takie realizacje: http://www.ogrodzeniametalowe.pl/,35,pl.h tml właśnie zastanawiam się nad wiosnę zad zakupem tego rodzaju ogrodzenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2016, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jestem zdania,że to nic innego jak kwestia gustu,ale tego typu ogrodzenie na pewno będzie zdecydowanie droższe niż np: równie solidne i trwałe ogrodzenie kute.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2016, 00:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Uważam, że takie ogrodzenia gabionowe, jak proponuje firma http://www.ogrodzeniametalowe.pl/ są naprawdę praktyczne i godne uwagi. Ciekawe urozmaicenie domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2016, 17:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj niestety nie zawsze to bardzo duża masa i mogą być problemy. Wiele fajnych rozwiązań dla ogrodzeń działki jest w Pozbruk od murów po ogrodzenia osłonowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >