Gdzie mogę szukać nowych mieszkań w sieci?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

26 kwietnia 2012, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

w sieci to chyba wszędzie możesz szukać :D a jeśli chodzi o to, czym się kierować przy wyborze dewelopera to akurat mogę polecić tekst na blogu Archicomu o tym, czego od dewelopera można oczekiwać :) http://blog.archicom.pl/2012/03/09/deweloper-przyjazdny-czyl i-jaki-cz-1-z-5/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 maja 2012, 23:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś tu wspomniał o ''piaskowym mieście'' czyli Sand City, o ile się nie mylę to teraz te mieszkania są w specjalnej promocji. Trzeba wpłacić 5 tysi i można odbierać klucze. na uzbieranie reszty dają chyba 2 lata. Jak dla mnie to interesująca propozycja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2012, 17:37

Zgadzam sie: good 0 bad

czyli po opłacie 5 tys zł ma się możliwość mieszkania ?!? nice..
czyli wybieram mieszkanie, metraż etc etc, i płacę w określonym czasie. Czy te mieszkania są wyposażone wiesz coś ? Ciekawa jestem cy można wprowadzać własne zmiany skoro tak na prawdę nie opłaciło się całej kwoty...

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2012, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu na budnecie jest katalog deweloperów na górze:)ja znam jednego i tylko z jednym miałem do czynienia: http://www.gant.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2012, 16:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Gant jest chyba najstarszym w Polsce developerem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 września 2012, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

może nie najstarszym, ale jednym z tych pierwszych na pewno:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 14:41

Zgadzam sie: good 0 bad

znaczy się przez Internet na stronie Gant Development jest na przykład opcja "zaproponuj swoją cenę", ale to też nie do końca przez Internet, bo potem oddzwaniają i się negocjuje:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2012, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

przez internet można tylko i wyłącznie oglądać i patrzeć co pasuje, całą resztę załatwia się z developerem bezpośrednio :) A jeśli chodzi o Ganta to fajne jest to, że wszystkie inwestycje można obejrzeć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2013, 17:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Patrzyłeś na stronę Home Invest www.homeinvest.pl? To jest deweloper z Warszawy, który buduje nowe osiedla na Woli. Rok temu kupiłam 3-pokojowe mieszkanie na Woli Prestige. Miejsce ekstra: cisza, spokój i parę minut do centrum. Mieszkanie odebrałam w terminie, nie było problemów, wszystko jest w porządku i znakomicie mi się mieszka:)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2013, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Na wyprzedaże warto regularnie okiem internetowym zerkać. www.wyprzedaz-mieszkania.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >