Gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Białołęka czy Wawer?

« Powrót do artykułu: Gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Białołęka... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

14 maja 2012, 17:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o Wawer to ostatnio przy ul. Poprawnej sporo się dzieje i kilka różnych opcji mają do wyboru. Podobno Avalon kolejny kompleks buduje. Mieszkania w pierwszym kompleksie podobno sprzedały się w rekordowym tępie, nawet JW construction przebili.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2012, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

jak lokalizacja i cena, jest przystępna, to nie ma się co dziwić, że mieszkania się rozeszły jak świeże bułki. Ale jak ktoś stoi przed wyborem gdzie mieszkanie kupić warto też zajrzeć tutaj http://nieruchomosci.dom.eu/ tak, żeby sobie porównać ceny, pooglądać zdjęcia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2012, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co słyszałem już niewiele zostało wolnych z tego najnowszego. Ktoś wie jak tam u nich z negocjacjami? Słyszałem, że niezle zbijają teraz ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2012, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Tam gdzie jest najlepszy stosunek dochodów do cen. Tak poważnie - przy aktualnych cenach po prostu trzeba znajdować te środki/zdolność kredytową i kupować. Moja siostra kupiła prawie 100 metrów - dwa mieszkania połączone schodami Prudlik i zapłaciła poniżej 3 tysięcy za metr. Sądzę, że za rok, o takich cenach nie będzie mowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2012, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja już za Białołęke podziekuje, ze względu na dojazdy. Jesli już to jestem zdecydowanie jak najbardziej za centrum , może Bielanami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 grudnia 2012, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wawer jest ok, fajna dzielnica, zielona, ładna. Inwestycji tez jest kilka ciekawych, nowych. Jakbym teraz coś miał zmieniać to poważnie rozważyłbym Osiedle Bursztynowe w okolicach ulicy Korkowej. Plus też , że się mega szybko do centrum Wawy można dostać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2013, 23:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a może wilanów, co o nim myslicie? Znalazlam ciekawą ofertę mieszkania w Ostoi Wilanów i serio się zastanawiam... Macie jakies doswiadczenia jak sie mieszka w tej dzielnicy?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2013, 08:39

Zgadzam sie: good 0 bad

najciekawsze oferty zlazłem na https://www.bezposrednikow.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2013, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie się wydaję, ze Białołęka jest ok ze względu na tereny zielone, ale ze względu na dojazdy chyba wybrałabym Górczewska Park, tym bardziej, ze są tam teraz atrakcyjne wyprzedaże

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2013, 07:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi też bardzo się podobają te mieszkania na Górczewskiej. Muszę zobaczyć ile jeszcze mieszkań zostało do kupienia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 235

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >