Gdzie tanio kupić garnki i sztućce?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸

21 kwietnia 2016, 10:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik gabibi napisał: Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może
stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i
sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś
tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.
Użytkownik gabibi napisał: Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może
stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i
sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś
tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.
Użytkownik gabibi napisał: Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może
stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i
sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś
tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.
Użytkownik gabibi napisał: Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może
stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i
sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś
tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.
Użytkownik gabibi napisał: Witam, może Wy mi doradzicie jakieś miejsce, może
stronkę, gdzie na prawdę tanio można kupić garnki i
sztućce? Potrzebuje takie zwykłe, ale nie jakąś
tandetę. Tylko nie aukcje, typu allegro.


Sprawdź sobie w sklepie RoyaltyLine - mają naprawdę spory wybór, a ceny nie przerażają. Mam od nich sztućce i noże ceramiczne, więc mogę polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 09:40

Zgadzam sie: good 0 bad

na allegro na pewno znajdziesz coś ciekawego

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 sierpnia 2016, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko allegro! Tylko czasami trzeba poczekać na okazję no i dość dobrze znać ceny rynkowe. Ostatnio kupiłam tam cały zestaw garnków pod kuchenkę indukcyjną dobre 25% taniej niż w markecie. Często też sprawdzam ceny na ceneo.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawie się prezentują sztućce marki Villeroy & Boch. Są one dostępne w sklepie na stronie http://www.fide.pl. Po pierwsze mają ciekawe wzornictwo, a po drugie jakość jest naprawdę świetna. Będą z powodzeniem służyć przez wiele lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2016, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam strone allemande.pl ja tamczesto kup-uje bo maja fajne ceny i asortyment

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj mogę się zgodzić, zarówno dodatków jak i akcesorió do wyposażenia kuchni warto posuzkać w sklepach internetowych, gdzie znajdziesz największy wybór. To samo dotyczy takze garnków oraz sztućców.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2016, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak samo jak sztućce, garnki musza być dobrej jakości. Nie wszystko jedno w czym gotujemy i czym spożywamy posiłki. Ja zainwestowałam w Gerlacha i nie żałuje nawet złotówki. wszystko sprawdza sie dobrze i jest łatwe w utrzymaniu.Prawdziwe perełki;-))

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2016, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

To w czym gotujemy i na czym smażymy musi być dobrej jakości. Ja nie kupuje czegoś tam na bazarze bo nie bede truć swojej rodziny. Kiedyś ugotowałam zupę i jak ja odgrzałam to pływały jakies kawałki z garnka. Obrzydliwe. Od tamtej pory własnie inwestuje w to co wazne i masz racje gerlach to tradycja i solidne podstawy.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli tego typu asortyment jest potrzeby do lokalu gastronomicznego, to na pewno warto sobie zerknąć na tą stronę https://sklep.technica.pl . Mają tam bowiem ciekawy wybór wyposażenia gastronomicznego. Poza tym ceny są ok, a to też jest ważne. Można tam zakupić sprzęt i akcesoria.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nigdy nie twierdziłam inaczej i ja również zawsze polecam garnki i akcesoria kuchenne wysokiej klasy, jakości- tak aby przetrwały i dobrze służyły przez kilka sezonów. Daj znać na jaki sklep ostatecznie padł wybór oraz czy jesteś zadowolona z zakupu :)


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  6 7 8 9 10  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >