Gdzie zamówić nowoczesną kuchnie

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

10 stycznia 2022, 07:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacie jakąś firmę która jest w stanie zrobić pod wymiar nowoczesne meble, które jakościowo będą na dobrym poziomie i będą też dobrze się prezentować? Ogólnie to najlepiej kogoś z Warszawy albo okolic, bo chodzi tutaj o mieszkanie, które znajduje się w Ząbkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2022, 09:34

super temat

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2022, 06:42

Jeśli chodzi o wykonanie mebli pod wymiar to ja przy kuchni korzystałem z oferty firmy Luvio z Warszawy i jestem bardzo zadowolony z tego jak to poszło. Zresztą realizację masz na ich stronie www.LUVIOmeble.pl. Dobrze przygotowane meble, świetnie się prezentują, jednocześnie firma przygotowując mebel stara się projekt dopasować do indywidualnych oczekiwań zamawiającego więc to również ma znaczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2022, 20:24

Nowoczesna kuchnia to taka, która jest wykonywana na wymiar. Specjalnie w tym celu zgłosiliśmy się do https://www.meblenawymiarslask.pl/oferta/mebl e-biurowe , dla których zrealizowanie tego projektu okazało się dziecinnie proste. Kuchnia tym sposobem mocno zyskała i prezentuje się jak nie z tej ziemi, niczym z katalogu - chyba do takiego efektu dążycie?

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2022, 05:57

Nie zapominaj o okapie kuchennym! Ja mam okap z Ciarko Design i jestem z niego mega zadowolona. To cichy, prosty w obsludze okap. Jest bardzo nowoczesny :) Ciarko ma bardzo duży wybór okapow, więc na pewno kazdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 czerwca 2022, 14:06

Racja, okapy to mega ważny temat. Zawsze mnie to śmieszy jak widze nowe mieszkania, gdzie często są kuchnie połączone z salonem i tak nie ma okapu. Pierwsze co zrobiłem podczas remontu kuchni to wymiana okapy, zaszalałem i kupiłem okap SMEG, genialnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 11:29

Kyllä, huput ovat tärkeä aihe. Kun näen uusia asuntoja, siellä on usein keittiöt, jotka on liitetty olohuoneeseen, joten siinä ei ole liesituuletinta, ja se saa minut aina nauramaan words from letters

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2022, 21:14

Gdzie zamawialiście meble do Waszej kuchni?

tłumaczenia Poznań

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2022, 23:42

W kuchni koniecznie meble na wymiar. Zwłaszcza jak jest niewielka i trzeba wykorzystać każdy wolny centymetr. Nie tylko szafki teraz się zamawia, również pojemne szafy https://www.nowemieszkaniawarszawa.apartament y.pl/artykul,szafy-na-wymiar-do-kuchni-dlaczego-warto-,19747 ,1.html . Znajoma ma na jednej ścianie szafki dolne i górne oraz blat roboczy, a na drugiej lodówkę i szafę z agd w zabudowie właśnie. Funkcjonalnie i elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2022, 18:24

Polecam zainteresować się producentem modułowych mebli https://layman.pl/pl/ ponieważ są one w dobrej cenie i wybór jest szeroki. Oczywiście meble te charakteryzuje wysoka jakość więc jeśli się zdecydujesz to na pewno będziesz zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Chce zrobić nowe meble do swojego mieszkania Liczba postów: 17 Grupa: Najnowsze t... Jak ktoś od zera urządza mieszkania, to dobrze byłoby udac się do sklepu gdzie mają wszystko, żeby jedna dostawą dostarczyli całe wyposażenie. Najszybciej chyba...
  • Czarna łazienka Liczba postów: 29 Grupa: Najnowsze t... Do czarnej łazienki super sprawdzą się złote dodatki. Ja właśnie też robię sobie łazienkę w takim eleganckim stylu. Planuję właśnie zamówić sobie takie złote el...
  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 459 Grupa: Najnowsze t... Interesują mnie verticale Poznań. Czy znacie profesjonalną firmę z tej branży? Zależy mi na bogatej ofercie verticali i rolet. Zależy mi na wysokiej jakości pro...
  • Jak praktyczne i modnie urządzić salon? Liczba postów: 142 Grupa: Najnowsze t... Kolorystyka wnętrz to Twoja indywidualna sprawa. To Ty masz czuć się dobrze w swoim salonie. Najważniejsze są dodatki, które nadadzą wnętrzu charakteru. Ja skła...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 454 Grupa: Najnowsze t... Niektóre czynności musisz wykonywać codziennie, innym wystarczy nieco mniejsza częstotliwość. Każdego dnia warto uporządkować i starannie wyczyścić blaty kuchen...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17889 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 120

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >