Grzejniki w pokoju

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 stycznia 2012, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

a w jaki ładny obrazeczek wklejony:P

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2012, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

prawda, że ładny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2012, 17:50

Zgadzam sie: good 0 bad

piękny jest :) grzejnik i obrazek :P

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2012, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

dobry, jak ktoś ma okna w dosyć małej odległości od podłogi;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2012, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak kto lubi starocie to... http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki2/images/191211term atechnologie10.jpg takie cus z Termy tez znalazlem i bardzo mi sie podoba ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2012, 13:12

Zgadzam sie: good 0 bad

niestety, link mi się nie otwiera

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2012, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

krzysiek opisz może obrazek bo mnie również się nie otworzył :D

Zgłoś | Cytuj | Link

29 stycznia 2012, 21:47

Zgadzam sie: good 0 bad

wystarczy spacje usunąć w linku pomiędzy term_atechnologie. I się otworzy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2012, 21:19

Zgadzam sie: good 0 bad

dzięki! trochę techniki i człowiek się gubi:P a grzejniki takie naprawdę "retro" :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2012, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

fakt, jakos dziwnie sięwkleiło. Raz jeszcze. http://www.instalacjebudowlane.pl/obrazki2/im ages/191211termatechnologie10.jpg i o wlasnie retro, poki co nie widzie takiego nigdzie u siebie, ale podoba mi się ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19130 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 341

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >