Ile kosztuje budowa domu?

« Powrót do artykułu: Ile kosztuje budowa domu? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

18 maja 2015, 16:10

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko sporo kosztuje. Ja jestem na etapie budowy dachu już i znowu spory wydatek mnie czeka. Własnie zamówiłam dachówkę u nich http://www.veldach.com.pl/oferta.php . mają tam spory wybór. Ja postawiłam na ceramiczną dachówkę bo jest solidniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2015, 12:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzieki rzeczoznawcy w latwy i szybki sposób dowiemy się o realnej wartości nieruchomości, ja podczas przedazy mojej dzialki korzystałem z usług firmy www.ekspertyzy.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2015, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co ja wiem to , to ile kosztuje budowa domu jest zależne od bardzo wielu rzeczy. Wiadomo że nie jest to nic taniego. Nie ma sensu też oszczędzać na gorszej jakości materiałach. Chyba jedyne co możesz oszczędzić to jeśli część rzeczy będziesz robić sam a nie firma budowlana za Ciebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2015, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

ja wynająłem do prac ziemnych firmę www.el-kop.pl i muszę przyznać, że zadowolony jestem ze współpracy,

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 03:28

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy, jak będziesz mial szczegoly jak będzie wykonczony, metraz itp. to idziesz do firmy tego typu www.ekspertyzy.waw.pl i bez problemu dowiesz się ile będzie ci trzeba na budowe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 września 2015, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

budowa jak budowa :) ale pamiętaj o akcesoriach, na przykład o rusztowaniach, które duużo ułatwią - uwierz :) (www.euro-rusztowania.pl - zerknij jak to wszystko wygląda)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

przydatne też są wyroby gumowe, uszczelnienia techniczne, ja artykuły kupowałem u producenta http://larkis.pl/ mają całkiem fajną ofertę

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:40
Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2015, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

koszt budowy w duzej mierze zalezy od materialow. Sa materialy tansze i gorsze oraz lepsze i drozsze - nie ma sie co oszukiwac, za jakosc sie placi! Jak sie juz ktos zdecyduje na takie budowy czy remonty to w www.srubywkrety.pl mozna kupic rozne przydatne gwozdzie, wkrety itp

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 05:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się, ale też nie należy przesadzać. Czasami dobrej jakości rzeczy nie kosztują majątku, a płaci się tylko za marke. Ja już jestem na etapie sprzątania działki po budowie. Lada dzień będziemy wywozić śmieci i gruz i będzie można siać trawę. Już się nie mogę doczekać.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2015, 05:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba też wziąć pod uwagę koszty początkowych praceziemneelblag.com.pl/] prac ziemnychwykopanie fundamentów, a także dowóz ziemi, sianie trawy, robienie wykopów pod doprowadzenie kanalizacji, szamba itd. Trochę tego jest.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 25 lutego 2016, 10:40
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 46 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >