Ile za położenie parkietu/deski litej?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

14 października 2008, 18:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest cena za położenie 1 m2 deski dębowej? Chodzi mi o cenę robocizny i resztę środków (wraz z środkami chemicznymi, cyklinowaniem itp.). Ja posiadam już te deski wiec cenę ich nie wliczam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2010, 17:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny są bardzo różne tak jak różni są wykonawcy. Każdy ma swoją stawkę. Wydaje mi się, że koszty wiążą się z przedziałem od 50zł do 100zł za m2

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Podłogi Liczba postów: 234 Grupa: Robimy stro... Estetyka i autentyczność: https://panele-podlogowe.eu Niektóre panele podłogowe imitują naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień, zachowując autentyczny...
  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 33 Grupa: Robimy stro... Koszty prania dywanów mogą również wzrosnąć, jeśli potrzebna jest szybka usługa. Wiele firm oferuje ekspresowe pranie za dodatkową opłatą. Informacje na ten tem...
  • Szalunki stropowe Liczba postów: 44 Grupa: Robimy stro... Interesuje mnie hobok metalowy. Czy możecie polecić firmę z takim asortymentem? Ważna jest dla mnie wysoka jakość produktów. Ostatnio znalazłam w Internecie fir...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 374 Grupa: Robimy stro... Osobiście uważam, że drewno naturalne na podłodze to najlepsza rzecz! To rozwiązanie zdrowe, bezpieczne i generalnie rekomendowane rodzinom z małymi dziećmi ;)....
  • odległość paneli od ściany Liczba postów: 5 Grupa: Robimy stro... ja impregnowalem srodkiem Classen Nano Silver ... wpisz w google, to wyskoczy ... 1 litr okolo 23zl, a wystarczylo na dwukrotne pokrycie 40m2 ... ladny delikatn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19206 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >