Inwestycje deweloperskie z Wirtualnymi Spacerami;)

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

23 marca 2010, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zapraszam na stronę z prezentacjami nowych inwestycji deweloperskich (mieszkania, domy)
http://rynekpierwotny.com
Prezentacje są w formie Wirtualnych Spacerów po inwestycjach.
Przykład:
http://rynekpierwotny.com/i/pokaz/miejskie-pr zedsiebiorstwo-robot-ogrodniczych-sp-z-oo/apartamenty-elekcy jna/
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2010, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Wirtualne spacery to ostatnio bardzo popularna forma promocji inwestycji deweloperskich. Nie ma się w sumie co dziwić, gdyż taki spacer z pewnością pozwoli użytkownikowi poznać specyfikę miejsca.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lutego 2011, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

takie wirtualne prezentacje czy wideo sa coraz popularniejsze rowniez na stronach agencji nieruchomosci


Kolektory Słoneczne

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lutego 2011, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tylko na prezentacjach to zawsze ładniej wygląda niż w rzeczywistości. Widziałem taką jedną. Później okazało się, że zmienili nieco projekt, a prezentacji nie poprawili bo za drogo.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2011, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie wirtualne spacery są bardzo opłacalne jeśli chcemy zrobic naprawdę dobrze dopracowana reklamę inwestycji. Można spotkać również projekty które zakładają spacer po budynkach, które dopiero powstają jak i po okolicy. http://www.wirtualnydom.com/ ich oferta zapowiada się całkiem dobrze, szczególnie jesli popatrzymy na funkcję, które są w trakcie realizacji. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2011, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiscie preferuje spacer 'rzeczywisty'. Podczas takiego spaceru jestem najbardziej ciekawa okolicy, sąsiedzctwa a ten aspekt nie jest za bardzo odzwierciedlany w takich wirtualnych spacerach.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2011, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Spacer rzeczywisty to jest oczywista sprawa przed kupnem nieruchomości jednak fajnie najpierw zobaczyć taki wirtualny spacer w internecie :)



-----------------------
Mała architektura

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2012, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja z takich wirtualnych wojaży mogę polecić to:
http://www.sand-city.pl/wirtualny_spacer/TourWeaver_Sand_Cit y_Tower_nowy.html
Sporo spacerowania i widoczki też niekiepskie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 maja 2014, 18:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajna rzecz taki spacer. Ja mam jednakże pytanie do specjalistów: czy każdy inwestor, budujący duże osiedle domów musi wykonać ekspertyzy przyrodnicze z zakresu oddziaływania na środowisko? Jak to jest?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 czerwca 2014, 07:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Wirtualne spacery na pewno będą możliwością zainteresowania dodatkowych klientów oraz wyróżnić się na tle konkurencji. Do tej grupy tego typu nowinek można również zaliczyć takie zdjęcia panoramiczne, które dodatkowo sprawią, że klient będzie miał możliwość zapoznać się w całej okazałości z daną inwestycją. Ma to szczególne znaczenie w przypadku klientów, którzy nie mają możliwości zobaczyć na żywo danego miejsca, a zwykłe zdjęcia są zbyt statyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • pompy ciepła Liczba postów: 30 Grupa: Innowacje w... Jeżeli szukacie producenta pomp to tutaj znajdziecie firmę, która jest jest niezależnym, rodzinnym, europejskim producentem i globalnym dostawcą pneumatycznych...
  • Budowa hali Liczba postów: 241 Grupa: Innowacje w... Jeśli chodzi o znaki, to podczas budowy nowych osiedli konieczne jest także zaplanowanie dróg oraz ich właściwe oznakowanie. Informacje na ten temat można znale...
  • Tanie domy szkieletowe Liczba postów: 75 Grupa: Innowacje w... Polecam Skandic Hus jeżeli jesteś zainteresowany ciekawym projektem na ładny i wygodny dom.
  • Centrala pożarowa Liczba postów: 13 Grupa: Innowacje w... Z jakich systemów zabezpieczeń korzystacie? producent ogrodzeń aluminiowych
  • Nowoczesne budownictwo?] Liczba postów: 64 Grupa: Innowacje w... Szanowni Państwo, Szczególną uwagę warto zwrócić na rodzaj materiału ociepleniowego oraz zastosowany system wykończenia elewacji (preparat gruntujący, zaprawa k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 227

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >