JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18

31 lipca 2023, 06:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: MarekNU napisał: Ja polecam firmę kmt. Jest bardzo dużo modeli i na pewno
każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie ważna była dobra
izolacja ciepła i wybrałem model supertherm 90. Jestem
zadowolony bo rachunki są faktycznie niższe i w domu zimą
było cieplej niż przed wymianą drzwi


Trzeba powiedzieć, czemu rachunki są niższe. Jak dla mnie drzwi są proste w montażu, nie ma więc mostków termicznych. Do tego skrzydło i ościeżnica są ocieplone pianą pur, a samo skrzydło ma 90 mm grubości. Taka izolacja skutecznie chroni przed zimnem, ale również przed hałasem. Dzięki temu w domu jest po prostu cieplej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2023, 18:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, drzwi zewnętrzne mają równie wysokie wymagania montażowe jak okna – ościeżnica też musi być wstawiona w technologii ciepłego montażu, a ze względu na większe niż w przypadku okien obciążenia użytkowe, wszystko musi być bardzo dobrze wyregulowane, żeby nie doszło do wypaczeń i rozszczelnienia. Ja polecam drzwi aluminiowe AD UP 90 w systemie Schuco z oferty Al-Tech z Mnikowa pod Krakowem – oprócz zwiększonej głębokości zabudowy i zoptymalizowanych stref termoizolacyjnych producent zapewnia także możliwość zastosowania doskonale ocieplonego progu zero milimetrów. To warte uwagi rozwiązanie, które oprócz doskonałej izolacyjności cieplnej zapewnia również większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2023, 21:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam model supertherm 90, bardzo porządnie wykonane i z bardzo dobrymi parametrami izolacji cieplnej. Dla mnie to najważniejsze

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2023, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

ZDUN - Wiśniowski to bdb. drzwi. Sam nie jedne zamontowałem i pogę potwierdzić. Choć mi nie leży ten system do naświetli gdzie całość jest zintegrowana na ościeżnicy. Wolę takie dwudzielne gdzie osobno jest ościeżnica i osobno naświetle. Coś jak systemowe rozwiązania z Wikędu albo w drugą stronę - coś jak ma CAL w drewnie. Moim zdaniem na dłuższą metę to jest lepsze rozwiązanie ale to tylko moja opinia.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2024, 08:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Natomiast jeżeli będziecie na etapie poszukiwań naprawdę dobrej jakości w zakresie wkładek drzwiowych, klamek, czy również zamków do drzwi różnego typu to możecie zapoznać sie z ofertą hurtowni Chle-Mar https://chle-mar.pl/ w której będziecie mogli znaleźć różnorodne propozycje, które pomogą Wam zrealizować kolejne prace i odpowiednio zamontować drzwi oraz uchronić nas przed włamaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2024, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Brałem od nich i są super. Służą już kilka dobrych lat http://agmarokna.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2024, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić kontakt z firmą Kapica z opolskiego. To bardzo doświadczeni specjaliści, którzy są w stanie wykonać drzwi niemal do każdego budynku. Pracują w znanych systemach Schueco, które dają bardzo szerokie możliwości projektowe. Np. skrzydło oferowanych przez nich drzwi aluminiowych może osiągać nawet 3m, można je wyposażyć w wideodomofon czy kamerę 360 stopni. Godnym uwagi rozwiązaniem jest też moduł Bluetooth, który umożliwia otwieranie drzwi smartfonem.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2024, 09:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam drzwi firmy KMT. Porządne drzwi, starannie wykonane, z wysokie jakości materiałów i elementów. Mają duży wybór wzorów i kolorów, łatwo dobrać coś do domu, niezależnie czy jest to dom nowoczesny czy tradycyjny. My mamy drzwi Passive 75 - drzwi, które nadają się nawet do domów pasywnych (mają izolacyjność termiczną na poziomie Ud=0,57) i spełniają warunki programu czyste powietrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2024, 00:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też polecam kmt, ale model supertherm 90, świetnie izoluje. To jest porządny model, bardzo dobrze uszczelniony. Wizualnie też prezentują się świetnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

wczoraj, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum czy Termo Prestige Lux. Każda z tych propozycji do dobra baza do rozbudowy pod indywidualne preferencje - pochwyty, podświetlenia, naświetla itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 18 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 26 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. Oczywiście, że drzwi przesuwne :)https://debesto.com/pl/rankingi/rankin g-okien-trzyszybowych-najlepsze-okna-ene rg...
  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...
  • Okna drewniane czy plastikowe? Liczba postów: 350 Grupa: Montujemy o... Wybór między oknami drewnianymi a plastikowymi jest jedną z ważniejszych decyzji, którą trzeba podjąć podczas budowy lub remontu domu. Każdy rodzaj okien ma swo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 128

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >