Jak dobrać agregat prądotwórczy do domu?

« Powrót do artykułu: Jak dobrać agregat prądotwórczy do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 września 2018, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas przerw w doastawie prądu nie jest tak wiele, by od razu kupoac agregat prądotwórczy. Zdarza się to u nas dosłownnie raz na rok albo na kilk anawet lat. Ale wtedy udaję sie do Agar Power. To świetna firma. Mają tma agregaty na wynajem. Bardzo dobre sprzęty z których regularnie korzystam:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2018, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak potrzebujesz agregatu to tani i bardzo dobry dostaniesz tutaj http://wa-tech.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 października 2018, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem z kruzera. Zamawiałem przez internet, więc przy okazji nie musiałem martwić się transportem a sprzęt dostałem pod same drzwi. Miałem jedynie problem z wybraniem odpowiedniego modelu, ale to podczas rozmowy bardzo dobrze mi doradził Pan z którym rozmawiałem i sprzęt sprawdza się rewelacyjnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2018, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie też polecam agragat tej firmy. Sprawdza się bardzo dobrze, u mnie juz dwa sezony.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2018, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tez mam tej firmy sprzęt, jestem zadowolony, a faktycznie juz długo go mam. Kupiony w ich sklepie internetowym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2018, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebuje agregat do biura tak żeby w razie awarii mogły pracować sprzęty, który polecacie? Zaznaczam że potrzebuję naprawdę sprawdzony sprzęt

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2018, 16:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam Kruzera, biuro na trzy stanowiska, sprawdza się, ale nie oszczędzaj na sprzęcie i wybierz mocny model, wydasz raz kaskę ale będziesz zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2018, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas tez tej firmy sprzęt stoi, nie powiem rzadko używany ale jednak i polecam. Działa bezawaryjnie, prosty jest w obsłudze i pasuje

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2018, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Podpisuję sie pod kruzerem. U siebie też mam od nich sprzęt i jestem zadowolony- mocny, wydajny i bezawaryjny. Co prawda początkowo cena może wydawać się wysoka ale mnie bardzo szybko się zwróciła a agregat posłuży jeszcze długi czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2018, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie kruzer ma bardzo dobry sprzęt. Ja kupiłam ich agregat przy budowie domu i świetnie się spisał. Dobry, mocny, wydajny i łatwy w obsłudze. Po zakończeniu budowy sprzedałem i jeszcze trochę na nim zarobiłem!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 92

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >