Jak wylać beton by podłoga była równa?

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

8 marca 2016, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry fachman to i zwykła kielnią zrobi pion na wylewce ;]

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2016, 22:12

Zgadzam sie: good 0 bad

fachowcy się cenią. A jak się ma odpowiednie produkty to można postarać się samemu coś zrobić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2016, 23:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się ma odpowiednie produkty i kwalifikację niestety samemu nie warto zaczynać robic coś na czym się nie znamy bo póżniej trzeba poprawiać, ja miałem tak z wylewką potem firma lafarge musiała poprawiać.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2016, 13:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak jest małe pomieszczenie to chyba prosto co się moze stać?

Zgłoś | Cytuj | Link

19 stycznia 2017, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tego przyda się zatrzeć ten beton żeby go wykgładzić na pewno wtedy będzie bardziej prosta i lepsza tu masz artykuł na ten temat : http://lofting.eu/blog/2017/01/12/zacieranie-betonu/ sobie sprawdź jak to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2017, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

dobre stropy i beton ma firma rector nie mozna budowac z byle czego zwlaszcza budynkow o duzej rozpietosci i wysokosci, jezlei mamy budynki ktore pomijaja w srodku niektore pietra to material musi byc najlepszy, i tak sie oszczedza bo idzie go mniej

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Są takie firmy jak www.posadzki-przemyslowe.net które specjalizują się w wylewkach i posadzkach więc moim zdaniem bezpieczniej zrobić solidniej i z pomocą fachowców.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 grudnia 2017, 14:47

Zgadzam sie: good 0 bad

a nie wystarczy samopoziomująca się wylewka?



my review here

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2018, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W tym przypadku również jestem zdania, że warto zlecić to zadanie fachowcom, tym bardziej jeżeli sam nie masz doświadczenia w tej kwestii. Tak bezie szybciej i bezpieczniej.

www.Usuwanie-Subitu.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 13:41

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie wylewki skorzystałem z pomocy specjalistów z firmy www.posadzki-przemyslowe.net która ma odpowiedni zespół, narzędzia i umiejętności w temacie. Posadzka pod garaż pierwsza klasa!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czy dywan sprawdzi się na płytkach? Liczba postów: 27 Grupa: Robimy stro... Intensywna eksploatacja podłóg w obiektach biurowych i hotelowych sprzyja szybszemu zużywaniu się wykładzin podłogowych. Odpowiednia pielęgnacja i regularne czy...
  • Grunt na posadzkę Liczba postów: 28 Grupa: Robimy stro... Szanowny Panie, Zastosowanie gruntu niesie za sobą wiele korzyści. Grunt sprawia, że powierzchnia jest bardziej stabilna, wolna od zanieczyszczeń, charakteryzuj...
  • tynki czy wylewki co pierwsze ? Liczba postów: 11 Grupa: Robimy stro... Najpierw posadzki bo mam ogrzewanie podłogowe. Wchodził hydraulik i elektryk. Hydraulik kładł całą instalację na to styropian i szła wylewka co by inni mi po st...
  • Podłogi drewniane - parkiet, deski... Liczba postów: 356 Grupa: Robimy stro... Podłogi drewniane moim zdaniem są najlepsze, bo sprawiają wrażenie ciepłych i są stosunkowo łatwe w utrzymaniu. Świetnie się prezentują i bez problemu można je....
  • Panele Liczba postów: 127 Grupa: Robimy stro... Byłam uparta -panele i koniec ,teraz z perspektywy czasu jak już mieszkam od listopada,to cały dół zrobiłabym w gresie drewnopodobnym. Szczególnie, ze patrzę so...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >