Jak dbać o klinkier?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

27 listopada 2014, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, posiadam na zewnątrz domu klienkier i niestety od dluzszego czasu borykam sie z wykwitami, ktore na nim powstaja. macie na to jakis skuteczny sposob?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2014, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

wystarczy go wyczyscic a pozniej potraktowac impregnatem, ja u siebie uzywalem dynasil do klinkieru i nie mam juz tego problemu wiec super zadzialal :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 grudnia 2015, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Z kostką betonową jest podobnie, ale są też takie zabezpieczane od razu przez producenta (Perlon) i na ich wykwitów nie ma. Może wśród klinkieru też jest taka opcja, chociaż ja się do tej pory nie spotkałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2017, 17:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej rozwiązać problemy jeżeli chodzi o ogrodzenie wykonane w zakresiie murów samonośnych to masz specjalnie środki do ich ochorny w ofercie Pozbruk :)

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2017, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Zależy wszystko od tego, jaki konkretnie klinkier, bo wiesz, czym innym zrobisz ogrodzenie, a czym innym maszyny online, dlatego nie można z całą stanowczością/pewnością odpowiedzieć na tak postawione pytanie, skoro nie sprecyzowałeś na wstępie, w jakim zakresie i z jakim konkretnie postanowieniem zamierzasz się do tego projektu zabrać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2017, 10:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jasne, że tak- w tym przypadku wszystko zależy od tego jaki dokładnie rodzaj klinkieru masz na myśli. Inna sprawa, że też nie położysz go samodzielnie i warto już teraz rozejrzeć się za dobrą firmą która się tym zajmie.

www.Rszmicio.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2017, 00:15

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku elementów betonowych od Pozbruk masz odpowiednie środki od producenta, więc w takim przypadku o nic nie trzeba się obawiać :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2017, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o zabezpieczenia elementów betonowych no to tutaj powinieneś skorzystać z oferty Pozbruk, ponieważ maja odpowiednie środki do zabezpieczenia elementów betonowych jak Uniwersal, Reduktor, Chwastout itd. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2017, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak wspomina mój poprzednik jeżeli chodzi o środki do zabezpieczeń tego typu materiałów no to Pozbruk jako producent spisał się w każdym aspekcie od materiałów po zabezpieczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2018, 20:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swój klinkier z Robenu zaimpregnowałem dynasilem i nie mam problemu z wykwitami. Z takiego ulicznego kurzu czyszczę myjką ciśnieniową i wystarcza stuprocentowo.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Eksperci od ogrodzeń Liczba postów: 9 Grupa: Ogrodzenia... A z jakiego tworzywa wybieracie ogrodzenie? ___________________________ _____ https://www.erudita.pl/specjalista -google-ads/
  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >