Jak dbać o swój ogród?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸

29 września 2017, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze w każdym ogrodzie są rośliny, dlatego trzeba zadbać by były one jak najlepszej jakości. Dlatego też ja nigdy rośli nie kupuję przez internet, bo to nigdy nie wiadomo co się dostanie. Kupuję w sprawdzonej szkółce roślin ozdobnych, mianowicie u Ulińskich, w Konstancinie. Mapkę dojazdu, jakby kogoś interesowała, mają na stronie http://www.ulinscy.pl/.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2017, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

mąż wpadł w ogrodniczy szał, odkąd mamy swój ogródek to ciągle coś tam w nim dłubie, na początku trudno było doprowadzć ogród do porządku,bo niestety stare krzewy, drzewka które od lat nie dawały owoców treba było wywalić, ale pilarka ryobi sobie bez problemu z tym poradziła, mąż z przyjemnością pociachał drzewa ;) i od wiosny rosną nowe, jak na razie wygladają jakby się przyjęły, już nie możemy się doczekać owoców, regularnie też sprawdzamy czy nie ma szkodników na drzewach

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2017, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się czasem zastanawiam, czy więcej pracy w ogrodzenie jest na wiosnę... czy jednak jesienią. Teraz przecież trzeba wszystkie liście zgrabić, wykopać cebulki, przygotować rośliny do zimy... ehhhh roboty mnóstwo!

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2017, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia tego, co mamy w ogrodzie. Zawsze największego efektu ogrodowi dodają rośliny, także jak szukacie takowych do swojego ogrodu to polecam zerknąć tutaj www.marekgurgul.pl/szkolka-drzew-krzewow/ . No i wiadomo, że o każdą roślinę trzeba dbać, podcinać itd.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też zainwestować w odpowiednie nawozy takie jak https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Mocznik-2-kg-O grod-Start/23062693. Kiedyś wydawało mi się to całkowicie zdbędne jednak gdy nawieziemy nasze rośliny w ogrodzie, to znacznie lepiej rosną.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2017, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

O ogród należy dbać cały czas i systematycznie go upiększać, a nie ukrywajmy iż najwięcej pracy jest latem i wiosną kiedy wszystko budzi się do życia. Zimą to tzw "martwy okres".


Inout-design.com

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2017, 05:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim warto dbać o drzewa. Ludzie potrafią wykonywać nie wiadomo jakie działania w stosunku do swoich ogrodów, zapominając o królach roślin - drzewach. Ich odpowiednia pielęgnacja to priorytet! Ja działania tego typu zawsze zlecam http://agroserwis.pro/ , dzięki którym moje drzewa prezentują się bajecznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli chodzi o pielęgnację ogrodu to warto zadbać o każdy jego szczegół, łącznie z meblami czy ogrodzeniem i to niezależnie od pory roku. Pomijam trawnik czy krzewy i drzewka bo to przecież oczywista kwestia :)

www.ZSWojtczak.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 07:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogród powinien być przede wszystkim dobrze, ale równie atrakcyjnie ogrodzony. Tym sposobem ładne ogrodzenie będzie się dobrze komponowało z roślinami i wystrojem ogrodu. Od kiedy http://www.stalex-czaplinek.pl/ wykonali dla mnie stalowe ogrodzenie to nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, iż jest to najciekawsze rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2023, 20:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
wykonane z drewna meble ogrodowe i elementy tzw. małej architektury powinny być zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pleśnią, a także szkodnikami. Warto wykorzystać do tego Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy. Impregnat wnika w drewno, wzmacnia je, zabezpiecza, a także dekoruje. Jest wydajny i łatwy w aplikacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 399

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >