Jak dobrze dobrać drzwi?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

25 czerwca 2014, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest to szkło hartowane i nie łatwo jest je uszkodzić. Wypadki się zdarzają jak wszędzie. Tak samo możesz zrobić dziurę w drzwiach płytowych z plastrem miodu. Mycie matowej powierzchni to męczarnia. Jakbyś tego nie mył to i tak będą smugi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2014, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz rację. Wypadki są wszędzie, choć po drzwiach nie chciałbym się spodziewać jakiś wypadków, więc chyba ten typ drzwi od razu odrzucę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 czerwca 2014, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Lepsze są drzwi z taflą szklaną połączone z pionami z MDFu. Wygląda to mniej więcej tak:
http://www.door-best.pl/galeria/drzwiwew_dre_vetro.jpg

Tafla jest wewnątrz 2 pionów. Mniejsze ryzyko uszkodzenia, tańsze zawiasy i klamki, bo do tafli dokupuje się to osobno jakbyś nie wiedział, a jest to choler**e droga zabawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2014, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie drzwi naprawdę nieźle wyglądają.

No to nie wiedziałem, a aż tak bawić się nie zamierzam w przyszłości z ewentualnym różnymi wymianami w domu ( no chyba że wygram w lotto :D )

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2014, 18:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Opcji jest tyle, że głowa by Cię rozbolała ale nasz rynek uparcie pcha drzwi płytowe. Teraz na całe szczęście ruszyło się z ramowymi, które powinny w przyszłym roku lub za 2 lata trochę stanieć.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lipca 2014, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepsza opcją byłoby usunięcie drzwi z futrynami, innego wyjścia nie widzę, dodatkowo jeśli szukasz sprawdzonej firmy z drzwiami wewnętrznymi to całkiem fajną ofertę ma http://witexsuperlock.pl/ dużo znanych i dobrych producentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2014, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podziwiam wszystkich majsterkowiczów i takich, co się samodzielnej dłubaniny nie boją:) Ja niestety mam dwie lewe ręce do takich rzeczy. Z tego też powodu, przy wymianie drzwi zawsze zdawałem się na fachowca. No i tak poznałem Drzwi Studio, najpierw pierwsze drzwi do mieszkania, z którymi był najmniejszy problem, potem drugie, a teraz kolejne do domu będą. Wolę, jak przyjadą, pomierzą i potem założą, jak źle zrobią, to poprawią, biorą za robotę odpowiedzialność, ja wiem, że sam nic nie zepsuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2014, 23:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik PaulMak napisał: Podziwiam wszystkich majsterkowiczów i takich, co się
samodzielnej dłubaniny nie boją:) Ja niestety mam dwie
lewe ręce do takich rzeczy. Z tego też powodu, przy
wymianie drzwi zawsze zdawałem się na fachowca. No i tak
poznałem Drzwi Studio, najpierw
pierwsze drzwi do mieszkania, z którymi był najmniejszy
problem, potem drugie, a teraz kolejne do domu będą.
Wolę, jak przyjadą, pomierzą i potem założą, jak źle
zrobią, to poprawią, biorą za robotę odpowiedzialność,
ja wiem, że sam nic nie zepsuję.


Sugerując się tym ile kosztuje montaż drzwi to przy zakupie większej ilości drzwi można by sobie pozwolić na sprawdzenie własnych sił na jednych, jak się uda to sporo można zaoszczędzić a jak nie to trzeba się cieszyć z nowych doświadczeń lecz przy jednej, dwóch sztukach to faktycznie szkoda zamieszania. Firmy zajmujące się sprzedażą drzwi chętnie doradzą jak wymierzyć i np. określić stronność drzwi bez wizyty na budowie. Często też można spotkać się z darmowym pomiarem. Jest kilka zalet zakupu drzwi z montażem takich jak np. zakup z vatem 8% a nie 23% czy gwarancja obejmująca też usługę i nawet gdy się drzwi rozregulują powinna ekipa montująca wszystko poprawić.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2014, 14:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o dobrze dobranych drzwiach to polecam na początek nawiązać współpracę z solidną i odpowiednią firmą która fachowo doradzi w kwestii wyboru danego modelu,na nas się nie zawiedziesz www.Oknobyt.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2014, 14:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Montaż drzwi to prościzna. Nawet ktoś kto jest "lewy" potrafiłby to zrobić, no chyba że chodzi również o zamontowanie z futrynami to już inna sprawa, ale tak to na prawdę nie trzeba żadnej firmy by to zrobić. Teraz szerokość drzwi są standardy więc nie ma problemu wyborem, wystarczy tylko sprawdzić czy chcemy lewe drzwi czy prawe. Mój brat co ma 15 lat potrafił zamontować drzwi + zamówić klamki do nich i je zamontować więc na prawdę nie ma w tym żadnej filozofii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 108 Grupa: Montujemy o... Można szybciej i taniej - np. używając ościeżnicy nakładkowej i nowego pełnowymiarowego skrzydła. Można kupić jakieś no-name z płyty meblowej na allego ale więk...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 470 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 873 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 139 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • Jakie drzwi antywłamaniowe do mieszkania najlepsze... Liczba postów: 183 Grupa: Montujemy o... Montowałem ostatnio te KMT o których piszesz. Całkiem przyzwoite drzwi ale cena też adekwatna do jakości. Z resztą jak wszędzie teraz ceny podskoczyły w górę ja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19163 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >