Jak połączyć wannę z prysznicem

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

22 listopada 2010, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla wszystkich, którzy kochają wanny, a są w związku z prysznicolubami ;)

Przetestowaliśmy to z moim małżem - trzeba wziąć dobrą, prostą wannę:

http://www.laminex.info/pl/produkty/wanny.html/pid/9/B1_160x 70/

i do tego zakupić parawan nawannowy, np:

http://www.hueppe.com/PL-PL/kategorie.aspx?MainNr=13310

świetnie się sprawdza. Na początku obawiałam się jak to będzie działać, ale teraz już wiem, że jest super :) Polecam zastosować ten pomysł :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 listopada 2010, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Muszę przyznać że wygląda zachęcająco :) Bardzo dobre rozwiązanie i sądze że praktycznie. Zaczynam się zastanawiać czy nie zainstalować tego u siebie w łazience, żona kocha długie kąpiele ja szybki prysznic a teraz będziemy mogli iść na kompromis :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2010, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem fajnie to wygląda i każdy z nas ma dużą swobodę w aranżacji takiego zestawu, w sklepach mamy do wyboru mnustwo wanien i paneli prysznicowych więc można dobrać sobie jakiś zestaw

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2010, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

No muszę przyznać, że jest to bardzo przydatne w dzisiejszych czasach, na codzień szybki prysznic a w weekend weekendowe d ługie kompiele :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2010, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem sam pomysł jest ok, ale osobiście wykorzystałbym współczesne parawany nawannowe. Praktyczne połączenie wanny i prysznica- bez chlapania, sprzątania i zbędnego wysiłku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2010, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc ja nie lubię patyczkować się z takimi dodatkami i wolę jednorodne rozwiązania. Bardzo podobają mi się takie rozwiązania jak poniżej.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak tylko nie każdego stać na taki luksus. Wydaje mi się że równie dobrze za małe pieniądze można sobie spokojnie połączyć jakąś kabinę prysznicową ze zwykłą wanną. Jeżeli wnętrze łazienki jest zrobione na bogato to takie zwykłe dodatki będą wyglądały bardziej elegancko.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2010, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik nezi5 napisał: No tak tylko nie każdego stać na taki luksus. Wydaje mi się że równie dobrze za małe pieniądze można sobie spokojnie połączyć jakąś kabinę prysznicową ze zwykłą wanną. Jeżeli wnętrze łazienki jest zrobione na bogato to takie zwykłe dodatki będą wyglądały bardziej elegancko.

Zgadzam się z bud-em, ze dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest stosowanie parawanów nawannowych, bo jest najtańsze, estetyczne a przede wszystkim już gotowe rozwiązanie. Po co więc montować kabinę prysznicową do wanny?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 grudnia 2010, 11:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedyś miałam prysznic z głębokim brodzikiem, w którym teoretycznie miało dać się wykąpać, ale po pierwsze - nie wyglądało to za dobrze, po drugie nie dało się tak spokojnie wyłożyć, tylko pozycja bardziej była siedząca, a po trzecie wygramolenie się z takiego czegoś wymagało nie lada wysiłku (ten "brodzik" miał brzeg nawet wyższy niż zwykłe wanny.

A teraz w mojej wannie mogę się naprawdę zrelaksować, jest mega wygodna (aż dziwnie to pisać o wannie, ale tak jest ;) ). Tylko trochę naszukałam się tego parawanu, żeby wyglądał estetycznie i nowocześnie, bo większość to taki trochę plastikowy szmelc

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2010, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie połączenie to bardzo dobre rozwiązanie. Meshing, dzięki za link do tej strony z wannami, bardzo łatwo można tam wszystko znaleźć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 103

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >