Jak prawidłowo położyć gładź szpachlową?

« Powrót do artykułu: Jak prawidłowo położyć gładź szpachlową? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

4 czerwca 2017, 15:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używałem ACRYL-PUTZ® RG 21 Regular. Gładź dobrze się nakłada, łatwo szlifuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2017, 15:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie właśnie Acryl-Putz. Ja akurat trochę leniwy jestem więc wolę sobie kupić taką gładź gotową w pudełku i po prostu nałożyć na ścianę. Efekt ten sam, a pracy jednak trochę mniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2022, 07:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno tutaj przydadzą się odpowiednie narzędzia do gładzi, czyli zarówno noże i szpachle. Można sobie już taki gotowy zestaw kupić tutaj https://tasmy-folie-narzedzia.pl/produkt/zest aw-szpachli-nozy-do-gladzi-z-walizka-tytanx/ ja śmiało polecam ze względu na jakość wykonania i też cenę. Mam wszystko uporządkowane pod ręką, więc do prac można podejść z odpowiednią dokładnością. Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2022, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

aby dobrze położyć gładź szpachlową należy równomiernie ją rozprowadzić polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz sufitów podwieszanych listew mat taśm foli listewek artykułów BHP środków HG wełn szklanych mineralnych pustaków cementów silikatów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2023, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dawna nakładam gładź tylko i wyłączie agregatem komatz ranger III praca możliwa na dwa pistolety do gładzi, wytrzymały bezszczotkowy silnik

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2023, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
rodzaj gładzi najlepiej dopasować do specyfiki pomieszczenia, gdzie ma być ona nakładana. Do pomieszczeń wilgotnych rekomenduje gładź wapienną Śnieżka Acryl-Putz RV13 Renova, a do pozostałych wnętrz Śnieżka Acryl-Putz ST10 Start. Gładź należy aplikować zgodnie z zaleceniami producenta - na podłoże, która jest suche, oczyszczone i zagruntowane. Do gruntowania możemy zastosować np. grunt szybkoschnący Śnieżka Acryl-Putz GR43 Pro, który zwiąże kurz i inne zabrudzenia, zmniejszy chłonność podłoża

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 267

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >