Jak się zabezpieczyć przed brakiem prądu z sieci?

« Powrót do artykułu: Jak się zabezpieczyć przed brakiem... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸

5 lutego 2019, 06:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Wejdź na ich stronę www i tam znajdziesz, zalezy jaki potrzebujesz czy z rozruchem ręcznym czy elektrycznym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2019, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

A który lepiej wybrać? Który będzie praktyczniejszy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2019, 06:29

Zgadzam sie: good 0 bad

To zalezy też czemu ma służyć, jak często będzie potrzebny i gdzie będzie używany

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 07:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie weź mocny model i sprawdź w sklepie Kruzer, ja u nich zamawiałem i jestem zadowolony

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2019, 07:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Określ zapotrzebowanie. Ja mam agregat którego używam na działce do podłączania sprzętów

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 lutego 2019, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Także polecam któryś z modeli Kruzera, cenowo to dobry wybór, a z jakością też jest ok. Warto do nich napisać i się dogadać

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2019, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej mieć własny agregat bo wtedy nie ma problemu w razie wyłączenia prądu. Bardzo duży wybór dobrych agregatów znajdziecie w ofercie firmy http://budmar-mb.pl/. Firma oferuje agregaty prądotwórcze jednofazowe i trójfazowe. Specjaliści doradzają jaki agregat wybrać, dopasowując moc agregatu do potrzeb użytkowych klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2019, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj podstawą jest zakup dobrego agregatu prądotwórczego i wtedy będziemy niezależni pod względem dostaw prądu z sieci i ewentualnych awarii.


Niko-Stal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu sprawa jest oczywista, najlepiej postawić na agregat prądotwórczy. Takie o mniejszej mocy nie powinny kosztować aż tak dużo :) Jak będziecie takiego sprzętu szukać to zajrzyjcie sobie na stronkę https://epssystem.pl/nowa-oferta/agregaty-pra dotworcze/getor-gi-iveco-motors/ Znajdziecie tu różnego rodzaju agregaty, zarówno na domowe jak i firmowe potrzeby

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2019, 13:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, agregat w takich chwilach jest niezastąpiony! Sam zainwestowałem w taki sprzęt, kupiłem kruzera i teraz śpię spokojnie. Wiem, że w razie awarii mam zabezpieczenie. A i przy pracach polowych też się przydaje.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >