Jak spędzasz swój wolny czas?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

15 grudnia 2021, 05:28

Zgadzam sie: good 0 bad

W dzisiejszym świecie tempo życia jest bardzo szybkie. Ludzie nie mają czasu na odpoczynek. Jak spędzasz swój wolny czas? Trenuję raz w tygodniu. A ty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 grudnia 2021, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Ruch w wolnym czasie to podstawa. W tygodniu może i nie mam na to zbyt wiele czasu ale podczas weekendów staram się to nadrabiać. Tym bardziej, ze te długie spacery mój pies też uwielbia. Dodatkowo lubię dobry film czy też czytanie artykułów na swych ulubionych portalach. W końcu mam porządny internet od Elpos więc pomimo, że korzystamy z niego cała rodziną "śmiga szybko" i nic się nie zawiesza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 grudnia 2021, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Wolny czas spędzam z przyjaciółmi. To dla mnie najlepsza rozrywka.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2022, 12:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Od dłuższego czasu śledzę rozwój sytuacji z rozprzestrzenianiem się kryptowalut, a wszystko to jest bardzo interesujące. Myślę, że możesz na tym zarobić dużo pieniędzy, jeśli wystarczająco się postarasz.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2022, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w wolnym czasie dużo czytam. Niestety tego wolnego czasu nie mam za dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2022, 06:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wkręciłam się w oglądanie "Master Chefa", mało ambitna rozrywka, ale mam bardzo sterujący czas i chyba właśnie tego najbardziej potrzebuję.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2022, 09:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak się składa, że ja najchętniej w takich sytuacjach czytam i jeśli tylko mam możliwość to od razu sięgam po fajną książkę. Teraz już nawet wiem, że książka o nawykach na którą niedawno natrafiłem była jedną z lepszych w mojej dotychczasowej karierze.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2022, 19:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy jeszcze chodzi te kwestie to wydaje mi się, że całkiem ważną sprawą jest również to aby wiedzieć jak najwięcej na temat związany z tym jak spędzać walentynki. jeśli ktoś jest tymi sprawami zainteresowany to zdecydowanie na stronie http://www.kulturapopularna.pl/jak-spedzic-wa lentynki bardzo dobrze zostało to opisane.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2022, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Kiedy tylko mam trochę czasu wolnego, od razu zasiadam przy dobrym oświetleniu i zaczynam szkicować,malować, rysować.To moja pasja od dzieciństwa,nawet kiedyś marzyłam o studiowaniu na ASP, ale szybko życie to zweryfikowało. Nie jest to tanie hobby,często muszę kupować nowoczesne farby,pędzle,czy tusze kreślarskie [url]https://adkpapierniczy.pl/95-tusze-kreslarski e ale mimo to, nie wyobrażam sobie życia bez sztuki.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 maja 2022, 22:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ten post był edytowany przez Andre dnia: 9 maja 2022, 23:00
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >