Jak urządzić mieszkanie od podstaw?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

26 listopada 2010, 00:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie ;)
Kupuję z chłopakiem mieszkanie, które jest w stanie surowym (nie ma kompletnie niczego). Czeka nas dużo pracy, a jeszcze nie mamy niczego zaplanowanego.
Czy moglibyście mi doradzić jak je urządzić? Szczególnie boję się kuchni i łazienki, bo są małe... Myślałam o jasnej kolorystyce...
Czekam na propozycje i pozdrawiam ;)
Marcelina

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2010, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniżej przedstawiam fajne pomysły na urządzenie małej łazienki i kuchni. Wydaje mi się że można to zrobić stosunkowo niewielkim kosztem. Jak na moje oko powinniście być zadowoleni z takiego rozwiązania.

http://www.urzadzamy.pl/zdjecia/stoliczek601. jpg

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2010, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o kuchnię to radzę postawić na minimalizm. Jakaś mała kuchenka i lodówka. Szafka na garnki i przyprawy. Oraz jakaś większa szafka z szufladami. Przyda się również suszarka na naczynia.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2010, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś więcej... wiem, że potraficie... ;> Fachowcy, postarajcie się chociaż troszkę...
Teraz stosuje się raczej zabudowy niż pojedyncze meble, więc Twoje propozycja balbinko, odpada...

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2010, 20:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli możesz to załącz zdjęcia mieszkania,a w szczególności kuchni oraz łazienki. Mała kuchnia to wbrew pozorom nie problem,ciekawi mnie łazienka. Tutaj proponowałbym oczywiście jasne,żywe kolory:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2011, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o dekorowanie małej łazienki to nie jest to, aż tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Po prostu trzeba pójść na pewne kompromisy np. zamiast trzymać świeże ręczniki w łazience, można trzymać je w szafce w sypialni. Może dla takich urządzeń jak pralka znajdzie się jakieś inne pomieszczenie. Wannę można zastąpić komfortową kabiną prysznicową z siedziskiem itp.
Pamiętaj o stosowaniu w niewielkich pomieszczeniach jasnych pastelowych barw, które wizualnie powiększą wnętrze. Z pewnością duże lustro sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się większe.

Dobrym serwisem na którym możesz obejrzeć jak z problemami aranżacji wnętrz radzą sobie inni ludzie jest serwis Inspiracje na stronie Leroy Merlin. Przykłady Aranżacji Wnętrz.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2011, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jedno co mogę doradzić: nie montuj oświetlenia typu LED w łazience. Z czasem stwierdzisz,że jest zbyt ciemno i trzeba będzie je wymieniać. Zresztą na forum jest także oddzielny temat w tej kwestii.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lutego 2012, 15:33

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam, że przy urządzaniu mieszkania warto skorzystać z pomocy fachowców, np z jakiegoś biura projektowego, które na pewno świetnie doradzi i pomoże tak rozplanować wszystko, żeby było przestronnie i odpowiadało Ci w 100 %, bardzo fajnym biurem projektowym jest n-design , można zobaczyć sobie ich projekty na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Nasciturus-design/101682149870 613

Zgłoś | Cytuj | Link

18 kwietnia 2012, 09:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja to jestem jakieś antytalencie jeśli chodzi o urządzanie mieszkanie, dlatego ja najchętniej zleciłabym takie zadanie jakiejś profesjonalnej firmie, jak np wspomnianej wcześniej n-design. Mają naprawdę super projekty,

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2012, 17:36

Zgadzam sie: good 0 bad

wiesz co tak w zasadzie ciężko coś doradzić, na pewno masz jakąś wizję tego, jak chcesz, żeby wyglądało Twoje mieszkanie, ale wiesz nie głupim pomysłem jest to, żeby szukać inspiracji w sieci, np. na stronie serwisu dom.eu możesz znaleźć mnóstwo ciekawych aranżacji. Myślę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 281 Grupa: Porady i op... Czemu samodzielnie próbujecie wybierać klimatyzator? Przy wyborze takiego urządzenia trzeba uwzględnić mnóstwo czynników technicznych, o których łatwo zapomnieć...
  • Czy rolety mogą poprawić izolację akustyczną pomie... Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Hej, Zastanawiam się, czy rolety mogą pomóc w redukcji hałasu w moim domu. Czy pewne rodzaje rolet są bardziej efektywne w poprawie izolacji akustycznej niż inn...
  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >