Jak uzyskać pozwolenie na budowę domu

« Powrót do grupy: Zanim wybudujesz dom

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

15 grudnia 2008, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam!

A czy te wszystkie formalności tez państwo załatwiacie w ramach swojej oferty?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2009, 19:17

Niedawno weszła w zycie nowelizacja ustawy prawo budowlane znoszaca obowiazek ubiegania sie o pozwolenie na budowe. Teraz wystarczy tylko zglosić budowę w starostwie i po 30 dniach mozna zaczać budować. Co sie zmieniło, dobrze jest opisane na: http://budujemy-sie.pl/?p=194 , duzo wartych uwagi faktów - generalnie jest łatwiej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2009, 12:34

Dzięki za info, ale i tak większość dokumentów muszę dostarczyć do starostwa, a z tego co wyczytałam to zanim ta ustawa sie uprawomocni musi minąć chyba pół roku(niech ktoś mnie poprawi jesli się mylę:). Dobrze, że bedzie łatwiej, ale może ktoś już teraz chciałby umilic mi życie i załatwić za mnie papierkową robotę:> chętnych proszę o kontakt:)

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2011, 18:19

Jestesmy firma z duzym doswiadczeniem na rynku nieruchomosci,
zajmujemy sie zalatwianiem wszelkich formalnosci zwiazaniych
z pozwoleniami budowlanymi jak i oddaniem obiektow do uzytkowania.
Nasza oferta dotyczy Warszawy i okolic
Kontakt:
dom@pozwolenia-budowlane.com
Www.pozwolenia-budowlane. com

Zgłoś | Cytuj | Link

25 kwietnia 2012, 15:50

Witam,

Jeżeli nie chcesz tracić czasu i nerwów podczas załatwiania pozwolenia na budowę bądź zgody na użytkowanie zatrudnij fachowca, który się tym zajmie. Zapraszam na stronę www.pnb.waw.pl (Warszawa i okolice).

Szybko i tanio.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 czerwca 2012, 10:18

Zajmujemy się uzyskiwaniem pozwoleń na budowę na terenach przyszłej strefy kopalni odkrywkowej.
Uzyskiwanie pozwoleń na budowę dotyczą wszystkich obiektów w branży architektoniczno-budowlanej:
- indywidualne oraz typowe projekty domów jednorodzinnych
- indywidualne oraz typowe projekty budynków usługowych
- obiekty architektoniczne takie jak: garaż, przybudówka, budynki gospodarcze itp.
- projektowanie dróg, chodników, dojść do posesji itp.
- projektowanie zjazdów na posesje
- projektowanie tymczasowej i docelowej organizacji ruchu

Wykonujemy adaptacje gotowych projektów domów jednorodzinnych garaży itp.
Ponadto na życzenie klienta wykonujemy zmiany w projektach jak i indywidualne projekty budowlane.

W zakres adaptacji wchodzą:
- wykonanie mapy do celów projektowych
- wykonanie projektów przyłączy ( wod-kan, gaz, CO, energia, telefon)
- wykonanie projektu zjazdu (jeśli jest wymagane)
- uzyskanie wszelkich potrzebnych uzgodnień, decyzji i pozwoleń
- uzyskanie pozwolenia na budowę domu
- projekty organizacji ruchu
- operat i decyzja wodnoprawna
- projekty przebudowy i budowy obiektów kubaturowych

Działamy na terenie gmin:
Lubin, Legnica, Polkowice, Głogów, Wołów, Wrocław, Lubań, Lwówek Śląski i wszystkich okolicznych miejscowości.

Ponadto wykonujemy projekty w branży:
- ARCHITEKTONICZNEJ
- KONSTRUKCYJNEJ
- SANITARNEJ
- ELEKTRYCZNEJ
- DROGOWEJ

tel. 889-176-329
zespol-projektowy@wp.pl
ZAPRASZAMY

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 12:25

Kupno działki - gruntu pod inwestycję
Przygotowanie pełno branżowej dokumentacji projektowej, uzyskanie niezbędnych opinii, decyzji, pozwoleń, warunków: Energetyka, Wodociągi, Drogi, ZUDP, wyłącznie z produkcji rolnej gruntu

WARUNKI ZABUDOWY,

PROJEKTY DOMÓW,

ADAPTACJE,

POZWOLENIA NA BUDOWĘ,

KREDYT HIPOTECZNY,

Ekipy budowlane - wykonawcy od A do Z
Budowa i nadzór
Architektura wnętrz
Odbiór inwestycji

PROFESJONALNE DORADZTWO,

KOMPLEKSOWA USŁUGA POD JEDNYM NUMEREM TELEFONU.

+48 12 390 49 00
+48 501 710 297
ul. Rynek Podgórski 9,
30-518 Kraków
pozwolenianabudowe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 marca 2013, 00:23

Ja swój dom budowałem już jakiś czas temu i wszystkie pozwolenia itp. załatwiał za mnie wykonawca, który zajmował się budową mojego domu - firma Alians z Kartuz, którą serdecznie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2013, 15:55

Jak chcecie się dowiedzieć co robić w przed kupnem działki wejdźcie na [www.mgprojekt.com.pl/blog/zakup-dzialki/#axzz2lvqFuaOZ]www. mgprojekt.com.pl/blog/zakup-dzialki/#axzz2lvqFuaOZ] . To bardzo fajny artykuł, który pomógł mi jak sam miałem podjąć decyzję o działce.

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 27 lutego 2015, 10:55
Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 13:43

Pożyteczne informacje na ten temat znajdziecie także we wpisie dotyczącym budowy domu jednorodzinnego [http://www.mgprojekt.com.pl/blog/budowa-domu-jednorodzinneg o-czesc-1#axzz3MesHrKzI] :)

Ten post był edytowany przez Beata111 dnia: 27 lutego 2015, 11:00
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Czy obie części bliźniaka muszą być identyczne? Liczba postów: 6 Grupa: Zanim wybud... Jeśli marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy Gdańska, koniecznie odwiedź https://activa.pl/oferta/domy-blizniaki- gdansk Oferują szeroką gamę domów bliźniak...
  • Budowa drogi wewnnętrznej Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Mam działkę budowlaną z współwłasnością 1/11 w drodze wewnętrznej. Muszę zrobić dojazd do mojej działki, ale na początku drogi znajduje się rów przydrożny. Czy....
  • Warunki zabudowy a podział działki - zmiany w waru... Liczba postów: 1 Grupa: Zanim wybud... Zdjęcia dokumentów przesłałem na dysk Google, link poniżej: Link do zdjęc Witam, Szukam porady na temat warunków zabudowy na działce jaką zamierzam kupić. Kied...
  • Wycinka drzew Liczba postów: 4 Grupa: Zanim wybud... Natomiast jeśli potrzebujesz profesjonalnej wycinki drzew w Krakowie i okolicach, to skontaktuj się z firmą Ejas. Specjalizują się w pracach alpinistycznych na....
  • Budowa a prace archeologiczne Liczba postów: 2 Grupa: Zanim wybud... Możliwe, że w takim przypadku będziesz potrzebować nadzoru archeologicznego, ale to trzeba sprawdzić. Jeśli okażę się, że tak, to wcale nie oznacza wielkich pro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19071 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 322

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >