Jak w domu (stary poniemiecki) zrobić siłownię, żeby sie wszystko nie zawaliło?

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

9 sierpnia 2016, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w domu (stary poniemiecki) zrobić siłownię, żeby sie wszystko nie zawaliło od podwieszonych ciężarów itd?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 sierpnia 2016, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Hymmm, chyba jednak polecam od wzmocnienia ścian zacząć, albo od wymiany, bo na starych murach sprzed wielu lat to różnie może być.
Pomyśl o ściankach np w technologii suchej zabudowy: http://suchazabudowa.pl/ - tu opisane, są łatwe w montażu, mega wytrzymałe i dźwiękoszczelne, a te punkty przy takiej siłowni sa obowiązkowe.
No i można bez problemu je wstawić w takim pomieszczeniu - minimalnie zmniejszysz je ale za to masz wtedy pewniaka.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 września 2016, 23:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem wystarczy niewielkie przemeblowanie, może mały remont i sprzątanie po remoncie i nawet w małym mieszkaniu uda się zagospodarować każdy centymetr kwadratowy, który jest niezbędny do treningu. Wtedy podczas ćwiczeń nie ma obaw, że uszkodzimy sprzęty domowe, a dodatkowo nic nie będzie rozpraszać naszej uwagi. Aranżując wnętrze, pomyślmy o energetycznej kolorystyce ścian, dostatecznym oświetleniu i ustawieniu dużego lustra. Z pozoru drobnostka, jednak ma spory wpływ na podświadomość motywującą do pracy. Bardzo ważna jest też odpowiednia wentylacja.

Ten post był edytowany przez frankmank dnia: 4 września 2017, 17:06
Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2022, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Decydując się na współpracę ze specjalistami nie marnujecie swojego czasu oraz pieniędzy. Jeżeli stracie się aktywnie spędzać wolny czas, to zdecydowanie polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę profesjonalnego producenta siłownie zewnętrzne , który w ofercie posiada wiele różnych urządzeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dezynfekcja pomieszczeń biurowych Liczba postów: 27 Grupa: Inteligentn... Przede wszystkim należy dbać o porządek. To moim zdaniem podstawowa kwestia w każdym wypadku - czy to powierzchnia biurowa, handlowa, czy dom prywatny. Oczywiśc...
  • Projekt domu Liczba postów: 69 Grupa: Inteligentn... Myślę, że jednym z fajniejszych elementów inteligentnego domu jest oświetlenie.
  • Kamera obrotowa JBP Hd camera Liczba postów: 29 Grupa: Inteligentn... Odnośnie wyboru dobrego zestawu kamer obrotowych do zabezpieczenia domu to możesz pomyśleć nad 2 obrotowymi kamerami Orllo Z12 https://orllo.pl/zestaw-kamery-wi...
  • Przydomowa oczyszczalnia Liczba postów: 50 Grupa: Inteligentn... my oferujemy przebudowę szamba na oczyszczalnie ścieków. Zapraszamy po więcej informacji na stronie: [url]https://www.oczyszczalnieprzydomowe -szamba.pl/przebudo...
  • uchwyty meblowe wpuszczane Liczba postów: 14 Grupa: Inteligentn... Użytkownik Isiek napisał: Ile osób tyle opinii. W poprzednich kuchniach miałam uchwyty i marzyłam o frezach. W tym mieszkaniu spełniłam marzenie. Jestem bardzo....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >