Jak zdobyć maszyny budowlane?

« Powrót do artykułu: Jak zdobyć maszyny budowlane? | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

31 lipca 2016, 22:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja to w ogóle bym sobie odpuścił kupowanie maszyn. Wynajem nawet na dłuższą metę i tak najczęściej okazuje się bardziej opłacalny. Trzeba tylko uważać na firmy wynajmujące bo zdarza się że ich sprzęty są w nie za dobrym albo mocno średnim stanie . Jeszcze zdarzy się jakaś awaria i cwaniak właściciel będzie chciał naciągnąć na naprawę. U mnie jest tak że wynajmuję podnośniki w zaufanym Special Mont www.special-mont.pl jeżeli ktoś jest z dolnośląskiego to ich polecam. Wszystko jest u nich na dobrych warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Opcje są dwie. Albo zdecydujesz się na pójście do firmy, która oferuje sprzedaż maszyn budowlanych albo wybierzesz opcję wynajmu. Każda z nich ma swoje wady i zalety, dlatego warto nad tym pomyśleć. Ja zdecydowałem się na kupno maszyn budowlanych, bo jako firma budowlana nie mogę sobie pozwolić na częsty wynajem, który często swoje kosztuje. Poszedłem do www.zama.com.pl kupiłem i problem zniknął.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wynajmowałem maszyny budowlane od firmy www.cm-construction.pl. Mają dźwigi i koparki w pełni bezpieczne i świetnie sprawdzają się w pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze? Bardzo długo wynajmowałam maszyny do firmy, ale okazało się to średnio opłacalne, nawet przy wypożyczaniu na dłuższy okres. Postanowiłam kupić własne, ale cena nowych było, mówiąc delikatnie, za wysoka, dlatego zdecydowałm się kupić używane od rf.com.pl Nie żałuję decyzji, ponieważ maszyny są w doskonałym stanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 października 2016, 20:37

Zgadzam sie: good 0 bad

można też kupić maszyny używane – wtedy są znacznie tańsze, tylko trzeba o nie dbać, kupić odpowiednie środki do smarowania np. w http://www.vento.com.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2016, 03:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli potrzebujesz sprzętu budowlanego na szybko i na krótkie terminy to moim zdanie fajnym pomysłem będzie wynajęcie sprzetu budowlanego z wypozyczalni. Sam stosuje takie rozwiązanie. Najczęściej wybieram rusztowania i drobne elektronarzędzia, których zawsze jakoś u mnie brakuje. Zgłaszam się wtedy do www.ramirent.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2016, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz spokojnie można wynajć wraz z operatorem jest taniej, prościej i bardziej eefektywnie. Zarknijecie sobie chociażby na http://wynajemdzwigow.bydgoszcz.pl/ to jest firma, która dysponuje różnego rodzaju sprzętem budowlanym.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 listopada 2016, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdobycie samej maszyny to nie problem, ale ważne jest też serwisowanie i dobranie odpowiednich dostawców. W temacie opon przemysłowych zatrudniamy firmę www.mtptyres.com.pl i ze spokojem mogę powiedzieć, że to zaufany klient.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2016, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Serwisowanie zawsze było dla mnie uciążliwe. Mam minikoparkę, a wiadomo, że takie sprzęty uwielbiają się psuć (najczęściej w najmniej odpowiednich momentach). Problemem było to, że w pobliżu nie ma żadnego sklepu z tego typu częściami. Mechanik też zazwyczaj nie miał na stanie tego co było mi potrzebne. Został mi internet. Trafiłem do sklepu Cemasz i teraz już tylko tam zamawiam. Części mam od ręki i zazwyczaj w ciągu 2 dni przychodzi dostawa. Mechanik czasem i tydzień sprowadzał części. A takie przestoje w pracy sprzętu są po prostu nieekonomiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2016, 06:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Wynajem zwykle jest najlepszym rozwiązaniem jeśli mówimy o krótkoterminowych pracach. Sam jestem tego dowodem. Potrzebowałem na cito agregatora prądu, dzięki któremu szybko będę mógł dokończyć prace na budowie. I zamiast kupować używany po prostu zdecydowałem się taki wynająć od http://matyjaserwis.pl/ łatwiej, taniej i przede wszystkim skutecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19161 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >