Jaka firma - wymiana okien

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

13 czerwca 2010, 17:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik ABC - PVC napisał: Użytkownik Emil napisał: Tak, tylko nikomu przy takiej iloĹ�Ä� firm nie chce siÄ� wchodziÄ� na kaĹźdÄ� ze stron i czytaÄ� wszystko od deski do deski. A nie ma Ĺ�atwiejszego sposobu.

Jest. Pewnie, że jest :-). Nie czytać o oknach. Później poczytasz na innym portalu o gwarancji lub niezgodności wyrobu konsumpcyjnego z umową i zapłacisz adwokatom, biegłym i sądowi.

Możesz też zlecić zakup "inwestorowi zastępczemu", ale Ty pewnie z tych co to chcą mieć wszystko za darmo. Wiedzę, okna i co tam jeszcze. Twoje okna, Twoja sprawa. Chcesz szybko, kup za rogiem i po sprawie.

Pozdrawiam


Dlatego najlepiej czytać zawczasu choć jakieś poradniki, dostęp do Internetu tyle ułatwia. Nie trzeba już dzwonić, dopytywać zajomych zajomych o fachowca, który podpowie. Ma pan, panie Emilu, do dyspozycji ludzi którzy są specjalistami na forach od konkretnych rzeczy. Ich można zapytać.

Bo potem rzeczywiście może być kłopot. Jak to mówią; nieznajomość prawa szkodzi! (w tym wypadku: niewiedza na temat okien szkodzi!)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2010, 11:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się! Jeśli ktoś nie chce poszukać informacji, to niech potem nie ma pretensji, że czegoś nie wiedział!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2010, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też powoli orientuje się w cenie okien do nowo budowanego domu. Mieszkam na Hucie, więc na razie odwiedziłem lokale w okolicy. Niskie ceny z montażem znalazłem w jakims nowym lokalu przy rondzie Kocmyrzowskim, os. Teatralne 4. Firmy nie znam - jakaś nowa Plas Bud. Brał ktoś od nich może okna. Wydają się naprawdę dobrej jakości... Będę wdzięczny za info.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2010, 16:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Rozumiem, że chodzi Panu o Nową Hutę w Krakowie. I chciał Pan powiedzieć, że mieszka Pan W Nowej Hucie! Co do wyboru okien, to owszem polecam wybranie się do małych sklepów specjalizujących się tylko w oknach, czasem u nich można kupić bardzo dobre okna w przystępnej cenie. A najlepiej zapytać się fachowców, która firma oferuje dobrej jakości okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2010, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

a czemu większe sklepy, spec. tylko w oknach są gorsze?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lipca 2010, 00:08

Zgadzam sie: good 0 bad

nie są gorsze. Wszystkie są ok, jeśli tylko wiesz, co chcesz kupić i że się na tym znasz. Więc warto czytać portale branżowe, pytać na forach jakie okna kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2011, 08:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Spróbój może pod tym adresem: http://wymianaokien.eu u mnie się sprawdzili.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2011, 01:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę OknoAmark. Jestem bardzo zadowolona z usługi tej firmy. Profesjonalnie, miło, ceny przystępne. Ich produkty można obejrzeć na stronie www.OknoAmark.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2011, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam wszystkim okna drewniano-aluminiowe Nigdy więcej malowania

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2011, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam gorąco kochani okna z firmy EWMAR pl. krakowski 5 ZABRZE jestem świeżo po wymianie, wybrałam piękny kolor dąb bagienny okna wygladają przecudnie fachowcy pierwsza klasa wszystko sprawnie i czyściutko POLECAM :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • zabezpieczenie domu Liczba postów: 31 Grupa: Montujemy o... Z czystego powietrza można otrzymać dofinansowanie tak na prawdę do większości obecnie produkowanych drzwi. Drzwi muszą spełniać minimalne wymogi prawa budowaln...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 475 Grupa: Montujemy o... No to już drzwi klasa są! Sporo ich montuje, bo to dobra półka i dobrze wyceniona. Ja to mam swoje 10-letnie Wikędy :) ale nie tak fajne jak Superthermy ... ty...
  • drzwi na klatkę schodową Liczba postów: 22 Grupa: Montujemy o... Nie no, klasa RC2 to już niejako standard. Takie poza klasowe drzwi czyli drzwi może i spełniające wymagania ale bez badań technicznych to można znaleźć np. jak...
  • które okna wybrać Liczba postów: 137 Grupa: Montujemy o... Wydaje mi się, że Gealan oferuje świetne rozwiązania w zakresie stolarki okiennej i drzwiowej. Sprawdź ich ofertę tutaj: https://www.gealan.de/pl/produkty/syste. ..
  • Zawiasy do drzwi Liczba postów: 8 Grupa: Montujemy o... W takim razie jeżeli przyszedł moment poszukiwań dobrej jakości hurtowni z narzędzi, elektronarzędziami i osprzętem to możesz zapoznać się z ofertą przygotowaną...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19206 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 121

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >