Jaka firma - wymiana okien

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸

27 maja 2014, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

oj fachowcy to bardzo ważna sprawa, na równi z tym, żeby okna były dobrej jakości. Ja korzystałam z tej wspomnianej firmy styleline i bardzo sprawnie montaż poszedł. Dlatego moim zdaniem warto postawić na tę firmę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 maja 2014, 20:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja skorzystałem z lokalnej firmy i też na ekipę nie narzekam. porządeczek po sobie zostawili i to mi się podoba:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2014, 21:03

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej korzystać z lokalnej firmy. Szwagier wymieniał okna w Lublinie i korzystał z usług firmy Vidok. Mówił, że wybrał ich ze względu na profesjonalny montaż. Faktycznie, okienka ma bardzo fajne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2014, 23:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Potwierdzam. Ja również skorzystałem z lokalnej wrocławskiej firmy, gdy wymieniałem moje okna na okna pcv. Skorzysałem z usług tej firmy, polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2014, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Był to może OKNA KONIECZNY?
Zamówiłem ostatnio u nich rolety materiałowe wrocław, zobaczymy jakie będą efekty...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2014, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

lokalne firmy są dobrym rozwiązaniem, jak dla mnie wspominana styleline. Okazała się bardzo solidna i dobra

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2014, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Lokalne firmy zazwyczaj mają bardzo konkurencyjne ceny i przykładają się do wykonywanej usługi. Sami się o tym niedawno przekonałem jak wymieniałem okna w mieszkaniu. Korzystałem wtedy z firmy http://euro-windows.pl/ i podeszli do mnie bardzo profesjonalnie. Od razu wymienili też okna na nowe.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 września 2014, 21:38

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam sklep i szukałem firmy która będzie miała solidne szyby i drzwi. I znalazłem http://www.alumex.pl/contact polecil mi ich znajomy. Juz jakiś czas mam te okna od nich i są solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2014, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrej jakośxci okien w atrakcyjnej cenie to polecam zwrócić uwagę na Geneo,u nas znajdziesz szeroki wybór www.Oknobyt.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2014, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

to fakt, że ci mniejsi mimo, że mało znani to są lepsi i tańsi. Mnie się bardzo udało z panami ze styeline, bardzo fachowo podeszli do sprawy, doradzili, jakie okna będą dla mnie najlepszym rozwiązaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  7 8 9 10 11  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 472 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi wewnętrzne Liczba postów: 360 Grupa: Montujemy o... Myślę że firma nie ma znaczenie lecz okleina tzn premium lub CPL w tych okleinach drzwi występuje ramaiakowe a nie plaster miodu. Mam z Erkado w okleinie premiu...
  • drzwi wejściowe kraków Liczba postów: 27 Grupa: Montujemy o... Nasza firma przeprowadzkowa w Krakowie stawia na kompleksowe podejście do każdego zlecenia. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy indywidualne pot...
  • które okna wybrać Liczba postów: 135 Grupa: Montujemy o... Ja znam bardzo dobrą firmę od stolarki aluminiowej i jest to firma https://www.schwarz-firma.eu/montaz-stol arki , która oferuję profesjonalny montaż stolarki....
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 874 Grupa: Montujemy o... Wybór odpowiednich okien https://www.art4web.biz.pl/okna-plastiko we-szczecin/ dla domu to kluczowa decyzja podczas projektowania lub remontu. Okna spełniają wie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 146

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >