Jaką kuchenkę kupić?

« Powrót do grupy: Sprzęt AGD i RTV

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

23 września 2017, 19:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam niezły dylemat co do zakupu kuchenki. Rozważam po między tradycyjną kuchenką gazową a indukcją. Niby czytam tego typu artykuły http://www.fachmistrz.pl/2017/09/Kuchenka-gaz owa-czy-plyta-indukcyjna-wady-i-zalety, ale nadal nie mogę się zdecydować. Czy możecie coś podpowiedzieć?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2017, 21:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym brała gaz, jak masz instalację. Jak nie - indukcja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2021, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałbym się na płytę indukcyjną.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2021, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Od jakiegoś czasu używam indukcji, a mianowicie płyty SenseBoil i to był mój najlepszy zakup w życiu. Płyta jest niesamowita. Gdy włączam płytę to automatycznie włącza się też okap. Ponad to płyta rozpoznaje moment zagotowania się wody i sama reguluje moc. Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się na indukcje, bo jest mega pomocna.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2021, 05:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybyś szukała okapu do kuchni polecam markę Ciarko Design. Mają w swojej ofercie ogromny wybor okapów w bardzo dobrej cenie. JA mam okap wyspowy tej marki i uważam, ze jest mega.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2021, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki hube, też myślę o nowym okapie.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2021, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja używam płytę indukcyjną electroluxa SenseBoil i szczerze jestem zachwycona. Nie potrzebuje kontrolować wody która się gotuje bo płyta automatycznie zredukuje moc i nic nie wykipi.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 listopada 2021, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajną opcją jest płyta i okap electroluxa łączą się za pomocją funkcji Hob2Hood, jak płyta zaczyna działać to i okap zaczyna pracować.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2021, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałam o tej opcji wydaje się być bardzo praktyczna, zapachy się nie roznoszą, sprzęty od electroluxa są naprawdę porządne.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 grudnia 2021, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie fajna sprawa, ja wiecznie zapominam włączyć okap, chyba muszę się bardziej zainteresować tym sprzętem od electroluxa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Co sądzicie o sprzęcie AGD firmy Candy? Liczba postów: 152 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • Wybór odpowiednich urządzeń do małej kuchni Liczba postów: 45 Grupa: Sprzęt AGD... Na co Wy zwracaliście uwagę podczas zakupu wyposażenia do restauracji? Osobiście chciałbym Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://gastromania.pl/rondle-...
  • sprzęt RTV i AGD Liczba postów: 29 Grupa: Sprzęt AGD... Osobiście chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi częściami zamiennymi do sprzętu AGD, w tym...
  • Cichy odkurzacz - jaki? Liczba postów: 205 Grupa: Sprzęt AGD... Codzienne sprzątanie byłoby uciążliwe, gdyby nie sprawne i dobrze działające urządzenie, będące zawsze pod ręką. Jeśli przymierzasz się do zakupu nowego sprzętu...
  • Jaki gadżet na prezent dla męża Liczba postów: 203 Grupa: Sprzęt AGD... moze drukarka ? albo jakis gadzet ktorym sie interesuje? ___________ https://www.lek tor.edu.pl/toner-do-drukarki-kyocera

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 239

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >