Jaka wykładzina do biura?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

30 sierpnia 2017, 23:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się w biurze na panele PCV. Kupiłem je u www.abc-podlogi.eu. Zamontowali szybko i sprawnie. Użytkuje już rok czasu i widzę, jak są trwałe i mocne. Nie uległy żadnym zniszczeniom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2017, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Może własnie panele byłyby dobrym rozwiązaniem? Są tanie w dodatku łatwe w utrzymaniu i proste do ewentualnej wymiany.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2017, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zdecydowałem się w biurze na panele PCV. Warto przy tym pamiętać o zakup odpowiedniej pianki poliuretanowej pod najlepiej u [url]www.jag.pl . Użytkuje już rok czasu i widzę, jak są trwałe i mocne.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2017, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno jakaś stylowa, najlepiej żeby współgrała kolorystycznie z resztą pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 października 2017, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem właśnie Coniveo ma bardzo dobre rozwiązania. Mamy właśnie teraz do aranżacji nowe biuro i szukamy różnych rozwiązań na podłogę. Właśnie był u nas handlowiec z Coniveo z różnymi próbkami wykładzin i muszę przyznać, jest w czym wybierać. Jeszcze nie podjęliśmy decyzji, ale plusem jest na pewno to, że wykładziny nawet po dłuższym i intensywnym użytkowaniu nie tracą swoich właściwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 listopada 2017, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, moim zdaniem to bardzo duży plus jest, bo tanie wykładziny, często kupowane w różnego rodzaju promocjach rozchodzą się, widać to szczególnie na łączeniach. Poza tym się wycierają i są trudne w praniu. Jeżeli te Coniveo mają takie dobre właściwości to pomimo może większej ceny bym się na takie zdecydował.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 listopada 2017, 23:57

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas sprawdza się bardzo dobrze wykładzina PCV, ale wiadomo, nie może być kiepskiej jakości, bo to nie przejdzie. Znaleźliśmy więc firmę, która specjalizuje sie defacto właśnie w wykładzinach wespół z ich montażem. Tu możecie sobie zobaczyć kilka z ich realizacji http://www.wykladziny.szczecin.pl/firma.html< /a> wykładzina ma już ponad 10 lat i sprawdza się cały czas, także dobra inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2017, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej taka która po prostu będzie pasować do całości stylu naszego biura, w modzie są teraz szare kolory, więc może właśnie coś w tym guście?


www.A-zbud.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio robiliśmy gruntowny remont naszego biura, dlatego i wymiana podłogi była wskazana. Postawiliśmy na klasyczną wykładzinę z oferty http://robin-wykladziny.pl . Prezentuje się naprawdę dobrze i nie musimy się obawiać, że zostanie zarysowana tak jak miałoby to miejsce w przypadku paneli. Warto dodać, że Robin zajęli się również jej montażem. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 grudnia 2017, 20:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie powinna to być jakaś dobrej jakości wykładzina, najlepiej w ciemnych kolorach, powiedzmy jakaś szarość. Chyba takie najlepiej sprawdzają się w biurze. No i warto po klejeniu jej do podłogi mieć odpowiednie narzędzia aby usunąć resztki kleju. Mówię tu o narzędziach które możecie dostać na przykłąd w tym sklepie
http://ms-service.pl Ogólnie to polecam wam ten sklep, jeśli planujecie jakiekolwiek remonty tego typu.

Ten post był edytowany przez klaussspol dnia: 25 grudnia 2017, 20:20
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >