Jaki automat do bramy skrzydłowej najlepszy?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

12 lutego 2009, 17:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Są różne dobre automaty różnych producentów napewno nie biersz składaka jakiegoś nie markowego bo to się mija z celem i tak wyjdzie na to że w końcu kupisz markowy i znajdź dobrego montera bo kiepski fachowiec nawet dobry naped potrafi zniszczyć. Co do marki to ja uważam że faac to jest moje subiektywne odczucie, ale nigdy na automacie faac się nie zawiodłem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2009, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja grunt to wziąć automat ze sprawdzonej firmy, poza tym ważna jest jakośc montarzu, ja jestem również zwolennikiem napędów faac sam posiadam 740 i chodzi mi świetnie wiosna lato jesień zima.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lutego 2009, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez mam napęd Beninca ri6e i jest bez problemu wszysko ok.Najlepsze napędy robią.polecam napędy beninca

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lutego 2009, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

używam beninca już kilka lat bardzo dobry napęd

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2009, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dla siebie jak bym miał znów wybierać to wziął bym faac tak jak 2 lata temu mój działa tak jak nalezy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2009, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Chyba się zdecyduje na tena napęd faac 414 znalazłem o nim sporo pozytywnych opinii i jest cena jest dobra.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2009, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ja się zdecyduje na napęd came też ma dobre opinie użytkowników

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2009, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli potrzebuje Pan fachowej porady to proszę o kontakt ze mną pod nr 698-212-288
Zajmuję się sprzedażą wszelkiego rodzaju automatów bramowych (skrzydłowych, przesuwnych i garażowych)
Szczegółowe dane kontaktowe znajdują się na naszej stronie firmowej www.zygmuntsolec.pl (aktualnie w przebudowie) już niebawem na tej stronie znajdzie sie pełna oferta automatyki do bram. Wystawiam także napędy na Allegro - nick: loganam16
Dysponuję automatami takich firm jak: FAAC, NICE, BFT, BENINCA ORAZ CAME. Ponadto w ofercie mamy także bramy garażowe firmy BIG-TOR
Zapraszam serdecznie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2009, 23:52

Zgadzam sie: good 0 bad

nie kupuje w internecie później problemy z gwarancjami są a to nie jest sprzęt do montażu samodzielnego prawda :?:

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2009, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

na upartego mozna, ale potrzebny jest dobry monter - sprzet zalozony jak trzeba chodzi jak trzeba, dlugo, sprawnie i cicho. poza tym kwestia serwisowania lezy wtedy w rekach montera. w kazdym razie to sa moje obserwacje ze strony posiadacza napedu. poczytalem sobie w sieci, wybralem naped faac, znalazlem montera dosc blisko i wszystko dziala ok. umowilem sie z monterem zeby po kwartale przyjechal sprawdzic jak sie ten faac trzyma, ale tylko przyjechal i popatrzyl, bo jest jak trzeba. juz ponad siedem miesiecy mam tego faac'a 414 i chodzi jak z pierwszego dnia, wiec chwale montera i raczej radze poszukac speca, bo mi to na dobre wyszlo - zero stresu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fotowoltaika Liczba postów: 150 Grupa: Technologie... Dla branży transportowej i logistycznej TSG Solutions oferuje banki energii, które pomagają w ładowaniu floty pojazdów elektrycznych. Sprawdź, co proponują na h...
  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 153 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >