Jaki automat do bramy skrzydłowej najlepszy?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

15 kwietnia 2009, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zamówiłem sprzęt od montera a internety omijam z daleka oszustów nie brakuje .Mam zainstalowany napęd Came

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2009, 16:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem podobnego zdania jak kupić to u lokalnego montera i wszystko zainstalowac z gwarancją !!!
Naped beninca polecam ta firmę .

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2009, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem najlepsze napędy do bram automatycznych produkuje firma Nice,:) Nic tego nie zmieni gdyż nigdy z nim nie miałem nawet najmniejszych problemów :) Wszystko działa jak należy .

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2009, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

nie zgadzam sie z takim bełkotem gdyby nice był taki niezawodny to by serwisu nie miał :!: napędy sie psują bo pracują w ciężkich warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2010, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja miałem kiedyś Nice i ciągle się psuł i zacinał. Tak mnie to wkurzało, że musiałem go w końcu wymienić i parę ładnych złotych poszło do kosza. Teraz mam Facca i jak na razie od roku działa bez problemów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 marca 2010, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

A co możecie powiedzieć o napędzie elektromechanicznym z FAACa C720? Zamierzam sobie sprawić taki sprzęt ale najpierw wiadomo - lepiej sprawdzić opinie.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2010, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

To na prawdę dobry napęd. Zastosowali w nim przekładnię cykloidalną, która zwiększa wydajność mechaniczną aż o 80%. Maksymalny ciężar skrzydła to 400 kg, więc na prawdę dużo. Ja chcę go zamontować u siebie w firmie bo jak na razie pracownicy muszą się męczyć i sami non-stop otwierać tę ciężką bramę.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2010, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ja też słyszałem sporo pozytywnych opinii na temat tego napędu i właśnie się nad nim zastanawiam , bo mam podobna sytuację do Ciebie i moi pracownicy też się muszą męczyć...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2010, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

ja faaca już kupiłem, wczoraj mi zamontowali. Bardzo porządna i wygodna sprawa, nie wiem czemu wcześniej tego nie zrobiłem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2010, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

a czy słyszeliście moze o faacu 884 jak się sprawuje? Bo ja szukam sprzętu do dużej bramy. Dlatego musi być coś porządnego i wytrzymałego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 152 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 301 Grupa: Technologie... W moim odczuciu, oferta mieszkań gotowych do odbioru na https://activa.pl/oferta/mieszkania-goto we-do-odbioru-gdansk jest bardzo korzystna, szczególnie jeśli n...
  • Sypialnia Liczba postów: 43 Grupa: Technologie... W przypadku kiedy marzysz o nowoczesnej i komfortowej sypialni? Odkryj kolekcje mebli z oferty https://www.swiatmebli.pl/sypialnie-kole kcje/. Znajdziesz tam róż...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 106 Grupa: Technologie... Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż wyposażenie technologicznego oczyszczalni ścieków to polecam zapoznać się z ofertą firmy, która znajduję s...
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >