Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸

5 maja 2015, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Znaczy jak dla mnie betonowe i ceramiczne pod względem estetycznym są bardzo podobne, ale jednak przy ceramice jest o wiele większy wybór modeli. No i jeżeli nie zwracac uwagi na koszta to również byłbym za ceramiką, ale jednak gdy tak nie jest a najwyższa pora by wymienic pokrycie to warto zwrócić uwagę na dachówkę Romańską od Braas bo jest na jubileuszowej promocji. Dokładnie można się o tym dowiedzieć na ich stronie, bo jest to w aktualnościach. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2015, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Też widziałem tę promocję, niestety już niedługo się chyba kończy, prawda?
No fajna ta dachówka, taka klasyczna, a jaki kolor Romańskiej byś wybrał? Bo ja chyba postawiłbym na klasyczną czerwień ew. kolor czarny. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 maja 2015, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety już nie dużo czasu zostało, bo promocja trwa do 29 maja. Co do koloru również postawiłbym na klasyczną czerwień, ale zamiast czarnego to jednak grafit, chociaż czarny u mnie na 3 miejscu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 maja 2015, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko co dobre szybko się kończy w końcu :) Czerwień to bardzo dobry wybór na klasyczne dachówki, ale jeśli chodzi o bardziej nowoczesne podejście, to chyba wspomniany przez Ciebie grafit i to w połączeniu z dachówkami bardziej nowoczesnymi czyli np. Teviva lub Turmalin. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2015, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o kolor dachu, zawsze miałem jeden typ - ciemno szara/ czarna. Natomiast problem pojawił się, podczas wyboru konkretnego pokrycia. Na dzień dzisiejszy najbardziej przekonują mnie blachy dachowe z Bratex http://www.bratex.pl/material/klasa-produktow / są dobrej jakości i mają 4 klasy do wyboru. Waham się pomiędzy aluminium a prestige. Myślicie, że warto zainwestować w najlepszą klasę, czyli aluminium?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2015, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

A dachówki właśnie w twoim ulubionym kolorze czarnym sa teraz na obniżce cenowej o 15% a szare bardzo podobnie i to dotyczy prawie całej oferty Braas, więc najlepsza inwestycją jest zdecydowanie dachówka :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2015, 00:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Porek ma rację, weź kalkulator w dłoń i przelicz jaka będzie różnica, bo możesz się zdziwić, jeżeli patrzysz na najlepsze blachy. A dachówka jest dużo pewniejszą inwestycją.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 16:04

Zgadzam sie: good 0 bad

dach się dopasowuje do typu budynku, bo mogą sprawdzić się różne rodzaje

Zgłoś | Cytuj | Link

11 sierpnia 2015, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście, ale jeżeli więźba jest w stanie wytrzymać dachówkę to jest to na pewno inwestycja na dłużej niż w przypadku blacho-dachówki, a na takich promocjach jak Modny kolor różnica w cenie maleje.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2015, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Również kąt nachylenia oczywiście ma znaczenie, ale to wtedy w tabelce można sprawdzić jakie pokrycie najlepiej się nada. Jeżeli więźba jest dobra to różnorodnośc dachówek nawet na tej promocji z Braas jest wielka. Prawie ich wszystkie dachówki w czarnym kolorze.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  3 4 5 6 7  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • dach Liczba postów: 243 Grupa: Robimy dach Kluczowe jest zdecydowanie odpowiednio dobrane pokrycie dachowe, skuteczna izolacja to połączenie wręcz idealne jeżeli chodzi o dach, także dobrze że Braas wpro...
  • blacha trapezowa Liczba postów: 141 Grupa: Robimy dach Rewelacyjny wątek . Bardzo dobrze, że ten wątek jest. __________________________________ ____________ mechanik pruszków
  • Pokrycie dachu Liczba postów: 673 Grupa: Robimy dach Zdecydowanie muszę przeprowadzić remont generalny dachu.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 90 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Dachówka bitumiczna- dno Liczba postów: 11 Grupa: Robimy dach

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 246

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >