Jaki kominek będzie najlepszy?

« Powrót do grupy: Kominki od A do Z

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

20 listopada 2009, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Do dogrzania tak, do ogrzania raczej nie. To są kominki małej mocy. Chodzi tu głównie o ich wygląd, o walory estetyczne. Także nie wywalaj jeszcze kaloryferów :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 listopada 2009, 15:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Niewiadomski.com.pl, powiedz proszę gdzie znajdę takie kominki elektryczne, które ogrzeją cały dom?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2009, 23:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś tu poruszył dobry temat kominków z płaszczem wodnym :D słyszałam co nieco o firmie inotec, która robi właśnie takie wkłady kominkowe i są niezłe jakby ktoś chciał to tu jest ich strona www.inotec.pl i wcale nie są takie drogie jak myślałam!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2009, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pani wiktoria to widać po wszystkich tematach kominkowych kocha kominki inotec albo je sprzedaje
czy to forum nie ma moderatorów? :D

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2010, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy kominek elektryczny daje takie ciepło jak grzejnik lub kaloryfer elektryczny ?
I czy może w miare ogrzać pomieszczenie 15m2 ?
Wiem że kominki elektryczne mają moc 2000w ale czy ogrzeją pomieszczenie ... nie wiem a może to tylko uciecha dla oczu. ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 marca 2010, 22:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik zdegustowany napisał: Pani wiktoria to widać po wszystkich tematach kominkowych kocha kominki inotec albo je sprzedaje
czy to forum nie ma moderatorów? :D


widać że nie ma !!!

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2010, 02:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam odwiedzenie strony: www.biofire.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2010, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej poradzić się fachowców, znam taką firmę kamieniarską z Wrocławia "Stone Prestige", robią chyba wszystko z kamienia schody, parapety, blaty itd a zwłaszcza kominki warto zadzwonić www.sp-kominki.pl :P

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2010, 18:30

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiesz na kominek z płaszczem wodnym? Jest bardzo funkcjonalny, a przy tym estetycznie wygląda http://www.makroterm.pl/kominki,,-turbokominki-/turbokominek ,ii.html

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście mogę polecić firmę Adagre z Krakowa, kupiłem u nich ogrzewanie i jestem zadowolony, mają również kominki elektryczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >