Jaki kupić materac do łóżka w sypialni ??

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸  ▸▸

14 stycznia 2015, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A ile kosztował i czym różni sie od materaca termoelastycznego? szczerze mówiąc to nie bardzo rozumiem,więc jeżeli możesz to wyjaśnij to.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 stycznia 2015, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

ja natomiast mam lateksowy i też nie narzekam. Koleżanka mi poradziła że to są rewelacyjne materace i miała rację. Najpierw ona kupiła potem ja ten model http://nasze-materace.pl/Materac-Sueno-Luxus.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2015, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnej jakości rzeczy ma w ofercie sklep Fest -www.fest-materace.pl. Mam do ich salonu w Poznaniu dość blisko, także zawsze sobie sprawdzam co mają, a później zamawiam już online, bo taniej wychodzi ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2015, 07:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam

materac który warto wziąśc pod uwagę to Art Medic Viscotherapy jak już ktoś wcześniej pisał jakość podobna do konkurencji znanej ale bezpośredno od producenta w niższej cenie i długa gwarancja , zainteresowanych prosze googlowac ;-) nie reklamujemy linków ! ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2015, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Szkoda ze nikt nie podjął tematu odnośnie ceny,kazdy tylko poleca lateks,a moje pytanie na temat różnic w jakości wykonania czy cenie dalej pozostaje bez odpowiedzi,wiec ponawiam je na forum i czekam na Wasze rzetelne opinie.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2015, 16:27

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam materac wykonany z takiej pianki pur: http://www.jag.pl/pl/oferta/elastyczna-pianka-poliuretanowa. html to był dobry wybór do sypialni,bo jest bardzo wygodny.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:23
Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2015, 15:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Możliwe, że wspominałem, ale zainteresujcie się tymi materacami - http://abcsypialni.pl/9-materace#/kolekcje_hi lding-select_plus/pokrowce-vitamin_ace . One dostały złoty medal w kategorii w 2014 roku, są grube, mają dodatkowe specyfiki we wkładach - typy są różne, poczytajcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2015, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

To że materac jest gruby jeszcze o niczym nie świadczy,poszukaj termoelastycznych które są ostatnio bardzo popularne i wygodne w opinii wielu Użytkowników na forum.

Pozdrawiam www.Duid.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2015, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Do sypialni polecam materac kieszeniowy. Najlepszy dla par.
Kilka informacji o takim materacu:

Sprężyna kieszeniową cechuje elastyczność punktowa dzięki czemu dopasowują się one doskonale do kształtów ciała. W materacu umieszczone są sprężyny kieszeniowe 9 strefowe które dzielą materac na 9 stref twardości. Każda sprężyna umieszczona jest w osobnej kieszonce co pozwala na wyeliminowanie odgłosów pracy sprężyn w materacu. Poprzez elastyczność punktową nie odczuwa się różnicy wagi partnerów czy też wiercenia, obracania się drugiej osoby . Dodatkowym atutem materaca jest zastosowanie lateksu. Jest to produkt zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza, zwiększa komfort snu. Doskonale dostosowuje się do kształtu ciała, jest elastyczny i trwały.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii polecam materace firmy senactive. Ja swój model exclusive upolowałam z 20% rabatem. Na żadnym innym tak mi się wygodnie nie leżało jak na tym. Musiałam dać sobie jeden dzień aby przyzwyczaić ie do tego materaca, a teraz jest idealnie. Bardzo wygodny materac i za rozsądną cenę przy promocji .

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 58 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  42 43 44 45 46  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja - jakiej firmy najlepsza? Liczba postów: 288 Grupa: Porady i op... Jeżeli chodzi o mnie, to skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Bart - odpylacze przemysłowe , która zaprojektowała oraz wykonała dla mnie instalacje wentylac...
  • czym wyczyścić płytki po fudze? Liczba postów: 3751 Grupa: Porady i op... Wyczyścić będzie trudno. Najważniejsze to po prostu na czas je zaimpregnować.
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 67 Grupa: Porady i op... Przedstawione w artykule przypadki https://pramed.pl/aktualnosci/fizjoterap euta-kiedy-zdecydowac-sie-na-wizyte-u-sp ecjalisty/ pokazują, że wizyta u fizjoterapeu...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 31 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19162 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >